Drugi tydzień półkolonii w obiektywie

Pierwszego dnia drugiego turnusu pojechaliśmy do Multikina w Tychach na film pt. „Dru, Gru i Minionki”. Po seansie wypoczywaliśmy nad Jeziorem Paprocańskim, bawiąc się na placu zabaw, zajadając się lodami i pysznymi goframi.

Drugi dzień spędziliśmy na sportowo. W Ośrodku nad Dokawą graliśmy w piłkę nożną i siatkową, korzystaliśmy z atrakcji na placu zabaw. Mogliśmy również podziwiać egzotyczne zwierzęta: kolorowe papugi i alpaki. Swoje siły zregenerowaliśmy dzięki pysznej pizzy.

W środę pojechaliśmy do "DreamParku" w Ochabach. Zobaczyliśmy miniatury najsłynniejszych budowli świata, poznaliśmy zwyczaje niektórych dinozaurów, mieliśmy spotkanie z prehistorycznymi zwierzętami w kinie 6D. Przeżyliśmy też atak rekina. Po tych atrakcjach bawiliśmy się na placu zabaw, w parku linowym, na trampolinach i rowerkach wodnych.

W czwartek doskonaliliśmy swoje umiejętności pływackie na basenie w Czechowicach Dziedzicach i poprawialiśmy swoją sprawność fizyczną na siłowni i placu zabaw w Pszczynie.

Ostatni dzień zaskoczył nas deszczową pogodą i musieliśmy zrezygnować z wycieczki na Dębowiec. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Zobaczyliśmy w Multikinie w Czechowicach "Auta", a potem świętowaliśmy zakończenie półkolonii w restauracji McDonalds frytkami i pysznymi lodami.

Do zobaczenia za rok.

[KP]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!