Projekt "Szkoła z misją" - podsumowanie zbiórek za 1. półrocze

Drodzy Rodzice, Uczniowie i wszyscy zaangażowani w pomaganie!

W połowie lutego mieliśmy zaszczyt gościć Księdza Piotra Chmieleckiego, koordynatora projektu szkołazmisją.pl prowadzonego przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów, powołany po to, by nieść duchową i materialną pomoc sercańskim misjonarzom rozproszonym po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i wschodniej Europie oraz osobom, wśród których pracują.

Spotkanie było okazją do przekazania zebranego przez nas w 1. półroczu: srebra, telefonów komórkowych, baterii, monet, płyt CD/DVD, zegarków i klocków LEGO, co zostało podsumowane na stronie http://www.szkolazmisja.pl/najnowsze-darowizny
Dzięki niezwykle precyzyjnemu prowadzeniu przez organizatorów wszystkich zbiórek, za wszystko, co jest przekazywane, przyznawane są regulaminowe punkty i dzięki temu na chwilę obecną zajmujemy III lokatę w kraju, co niech będzie dla nas inspiracją i zachętą do dalszego zaangażowania na rzecz pomocy misjom, bo „Każdy może zrobić coś, ale wspólnie możemy naprawdę dużo!”

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy nie pozostają obojętni na potrzeby innych i na miarę swoich możliwości włączają się w prowadzoną przez nas działalność charytatywną, a dzięki temu również ekologiczną.

Zachęcamy do odwiedzenia strony http://zbieramto.pl/ i zapoznania się z ideą projektu zbieramto.pl, raportem zbiórek za rok 2017, z niezwykle oddaną pracą wolontariuszy, a dzięki temu wspaniale rozwijającą się działalnością Sekretariatu Misyjnego. Sporo bieżących relacji o projekcie, w którym od dwóch lat jako szkoła i przedszkole uczestniczymy można też znaleźć na facebooku: https://www.facebook.com/zbieramto/

[Zespół chartatywny ZSP]

          

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!