"Cudownych rodziców mam" - koncert naszych uczniów

W poniedziałek 28 maja w godzinach popołudniowych został zorganizowany przez nauczycielkę muzyki koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca "Cudownych Rodziców mam", na którym zaprezentowali się utalentowani muzycznie uczniowie naszej szkoły. Koncert był bardzo urozmaicony, uczniowie zagrali na różnych instrumentach oraz zaprezentowali swoje możliwości wokalne. Obecni na koncercie rodzice zostali też obdarowani wykonanymi przez dzieci papierowymi sercami, które zawierały słowa podziękowań... Popołudnie to było miłą okazją do zachwytów i wzruszeń. Gratulujemy naszym uczniom talentu i odwagi do zaprezentowania się na scenie;-)
[HK]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!