Sadzimy żonkile w ramach akcji "Znaki nadziei"

W dniach 11-18 października uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Znaki Nadziei”, organizowaną przez Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie. Posadziliśmy cebulki żonkili, czyli kwiatów, które są symbolem hospicjów na całym świecie. Te kwiaty są także znakiem nowego życia. Gościliśmy również w naszej szkole Panią Urszulę Napierałę, która jest pielęgniarką i wolontariuszką pszczyńskiego Hospicjum i opowiedziała nam o swoim doświadczeniu w pracy hospicyjnej oraz przekazała tabliczkę akcji Znaki Nadziei, która została umieszczona wśród posadzonych cebulek. Z niecierpliwością będziemy wypatrywać wiosny. Oby zakwitła żółtym kolorem żonkili, słońca i nadziei.      [GN]

Fotogaleria z akcji sadzenia żonkili:

Klasa I a i I b 

Klasa II a i II b 

Klasa IV b 

Klasa VII i VIII 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!