Podsumowanie konkursu fotograficznego "Zbieramto w mojej szkole"

W związku z Tygodniem Misyjnym, w ramach projektu "Zbieramto w szkole" realizowanego przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów ogłoszono konkurs fotograficzny pt.,,Zbieramto w mojej szkole/przedszkolu’’, czyli jak pomagamy misjom sercańskim.

Należało zrobić zdjęcie, wysłać je mailem na adres organizatora, po czym zostały one umieszczone na Facebooku i przez weekend 27-28 października odbyło się głosowanie na wybrane zdjęcie. Nagrodą w tej zabawie było przyznanie m.in. za I miejsce 3000 pkt na konto szkoły zaangażowanej w pomaganie misjom sercańskim, zaś za II i III miejsce po 2000 pkt. Ilość zdobytych w ciągu roku szkolnego punktów ma znaczenie, gdyż tylko szkoły, które uzyskają wyznaczony regulaminem pułap, mogą otrzymać Certyfikat "Szkoły z misją", świadczący o tym, że bezinteresowna pomoc na rzecz potrzebujących jest dla naszych uczniów i ich rodziców, ale też nauczycieli i pracowników zespołu niezmiernie ważna, że doskonale rozumiemy wartość pomagania drugiemu człowiekowi, ale również środowisku i że ciągle pamiętamy, że w jedności siła, bo "Każdy może zrobić coś, ale wspólnie możemy naprawdę dużo".

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy włączyli się w zabawę i dołożyli swoje "Lubię to!" obok zdjęcia naszych wolontariuszy, a wynik ok. 180 tzw. lajków pozwolił na zajęcie nam w głosowaniu II miejsca!

Kto ma konto na Facebooku można zobaczyć nasze zdjęcie i ilość głosów TU, ale też przeczytać więcej o działalności misyjnej w ramach projektu, w który cały czas aktywnie się włączamy: ZOBACZ WIĘCEJ

Skopiowane ze strony zbieramto.pl - misje sercanów.pl:

DziękujeMY za Wasz udział w głosowaniu. 
Z największą przyjemnością zawiadamiamy, że:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej

II miejsce Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach

III miejsce zajmuje Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie

GratulujeMY!

Już niebawem przekażemy kurierowi nasze aktualnie zebrane: srebro, monety, telefony, klocki i zegarki, a na chwilę obecną ranking szkół w projekcie można podejrzec TUTAJ.

Gorąco zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w zbiórkach, o czym już niebawem przypomnienie w osobnej aktualności.

[HK]

Na foto nasi wolontariusze z kl. VI i VIII zaangażowani w sprawne przeprowadzanie zbiórek.

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!