"Odważnie leć do gwiazd..." - akademia klas IV-VIII

19 czerwca br. po mszy św. uczniowie klas IV - VIII, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni rodzice zebrali się w sali gimnastycznej naszej szkoły, by w uroczystym nastroju pożegnać miniony rok szkolny. Akademię zainaugurowali uczniowie kl. VII, którzy swoje przedstawienie z przesłaniem "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" zadedykowali przede wszystkim uczniom klasy VIII. Kolejnym punktem akademii było wręczenie nagród wyróżnionym uczniom z klasy VIII i listów gratulacyjnych ich rodzicom oraz wszystkim pozostałym absolwentom. Przedstawiciele klasy VIII zabrali głos, by skierować swoje podziękowania w stronę nauczycieli i pracowników szkoły, w stronę rodziców oraz w stronę młodszych koleżanek i kolegów. W trakcie akademii, przy dźwiękach radosnej muzyki zostały również wręczone kwiaty. Po części oficjalnej uczennice a klasy V zaśpiewały  piosenkę "Biegnij przed siebie", a po niej niespodzianka - układ taneczny w wykonaniu absolwentów. 

Po klasie VIII przy dźwiękach fanfar odbierali świadectwa i nagrody książkowe wyróżnieni uczniowie klas IV - VII oraz listy gratulacyjne ich rodzice. Na koniec jeszcze kilka nagród specjalnych. Statuetka Absolwenta Roku trafiła do rąk Jarka M., Kuba i Maks otrzymali dyplomy za 100% wynik z jednej z części egzaminu ósmoklasisty, medale za zaangażowanie sportowe otrzymała drużyna z klasy VI i drużyna z kl. VIII. Ogromne brawa dla 8 uczniów, którzy otrzymali upominki i dyplomy za 100% frekwencję w tym roku szkolnym oraz dla uczniów, którzy otrzymali dyplomy w związku z przyznanym im stypendium za wyniki w nauce. Pogratulowano również Tomkowi i Wiktorowi z klas V za doskonałe wyniki na ogólnopolskim finale czwartków la w Łodzi.

Po nagrodach dla uczniów podziękowano również rodzicom klasy VIII za pracę w klasowej radzie rodziców oraz inne zaangażowanie w życie klasy czy szkoły, po czym jeszcze dwie niespodzianki naszych absolwentów - filmik z życia klasy na przestrzeni lat oraz piosenka "Możesz wszystko" z partiami solowymi Jaśminy i Maksa. Ostatnim akcentem akademii była dedykacja muzyczna dla uczniów klasy VIII od P. Dyrektor i nauczycieli pt. "Trudne życzenia" oraz wręczone absolwentom symboliczne przeslania na drogę w wersji drukowanej. 

"Odważnie leć do gwiazd..." - szczęśliwej drogi, już czas!

wych. kl.VIII - HK

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!