"Wracamy odkrywać talenty" - inauguracja roku szkolnego 2019/20

2 września br. o godz. 8:00 spotkaliśmy się w kościele by udziałem we mszy św. rozpocząć nowy rok szkolny. Na zakończenie mszy św. pierwszoklasistom zostały poświęcone tornistry i przybory szkolne, a potem wszyscy uczniowie, nauczyciele i niektórzy rodzice udali się do szkoły by wziąć udział w krótkim radosnym programie artystycznym przygotowanym przez piątoklasistów z wychowawczyniami. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, która wszystkim obecnym życzyła, by to był wspaniały rok, w którym będziemy dla siebie szczególnie mili i w którym każdy będzie próbował odkryć swoje uzdolnienia i z pasją je rozwijać.

Niech to będzie dobry rok!

 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!