Kształcenie na odległość

 

DRODZY RODZICE,

Zgodnie z decyzją MEN przedszkola i szkoły pozostają zamknięte do Świąt Wielkanocnych. W związku z tym nauczyciele szkoły prowadzą nauczanie zdalne. Ukazało się rozporządzenie w sprawie kształcenia na odległość, więc od dnia 25 marca nauczyciele razem w uczniami będą realizować nowy materiał oraz będą oceniać pracę uczniów. Sposób przekazywania materiału, jego zakres, sposób oceniania jest decyzją nauczyciela. Ilość materiału będzie dostosowana do możliwości wynikających ze zdalnego nauczania i etapu kształcenia. Kształcenie na odległość będzie się odbywało zgodnie z planem lekcji, ale uzgodniliśmy, że przygotowany materiał na jedną lekcję powinien zająć uczniowi ok. 20 -25 minut. /uzależnione od etapu kształcenia/.

Wsparciem służą wychowawcy klasowi oraz do Państwa dyspozycji pod telefonem są również psycholog i pedagog w następujących godzinach pracy:

  • Katarzyna Pławecka - pedagog (tel. służbowy: 882 713 956)  - dyżury: poniedziałek (12:00 – 16:00), wtorek – piątek (9:00 – 13:00)
  • Marta Szweda – psycholog (tel. służbowy: 882 714 380)  - dyżur: wtorek (10:45 – 15:45)

DRODZY UCZNIOWIE! Pamiętajcie, że macie obowiązek:

  1. samodzielnie lub z pomocą rodzica regularnie sprawdzać zakładkę "Uczymy się online" na stronie internetowej, zakładkę "Zadania domowe" w dzienniku elektronicznym oraz wiadomości od nauczyciela;
  2. zapoznawać się z wszystkimi materiałami przesłanymi przez nauczyciela;
  3. samodzielnie wykonywać quizy, zadania interaktywne, sprawdziany itp.;
  4. terminowo przesyłać prace;
  5. pracować systematycznie.

Proszę także o stosowanie się do zaleceń służb państwowych.

Życzę dużo zdrowia, nadziei, wytrwałości i cierpliwości

dyr. Halina Nocoń

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!