Zbieramy nakrętki dla Maciusia

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie! Z radością rozpoczynamy kolejny rok szkolny i mamy nadzieję, że wraz z nim powoli, drobnymi kroczkami wrócimy do naszych dobroczynnych i ekologicznych akcji, o czym będziemy informować.

Tymczasem jednak chcemy zaangażować się już OD DZIŚ w pomoc dla Maciusia Cieślika z Jankowic, dla którego podejmuje się mnóstwo inicjatyw, by zdobyć fundusze na terapię genową w walce z SMA i właśnie na ten cel przywracamy tegoroczną zbiórkę zakrętek. Dla chorego Maćka czas ma ogromne znaczenie, więc od razu chcemy też dołączyć naszą cegiełkę, przynosząc do szkoły nazbierane od marca plastikowe nakrętki, które oddamy organizatorom tej akcji, a pozyskane środki zostaną wpłacone na konto dla Maćka prowadzone przez Fundację Siepomaga.

Kto z Państwa nie miał jeszcze okazji, a zechciałby się włączyć w zbiórkę indywidualnie, to poniżej link: www.siepomaga.pl/macius-cieslik

A sama zbiórka... ? Zaczynamy od DZIŚ! Do worka lub reklamówki z nakrętkami wkładamy kartkę z imieniem, nazwiskiem i klasą, zawiązujemy, by nic się nie rozsypało i zostawiamy na zewnątrz za drzwiami szkolnej szatni, zarówno dzieci szkolne, jak i przedszkolne. By dzieci mogły dostać punkty za zaangażowanie, jak to było do tej pory, zakrętki w szkole zważymy i na bieżąco będziemy przekazywać organizatorom zbiórki dla Maciusia. WARTO POMAGAĆ!

Poniżej foto ze zbiórki nakrętek zorganizowanej w Pszczynie:

 

 

 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!