Kończymy rok szkolny 2021/22

"Podejdźcie do krawędzi - powiedział.
Boimy się - odpowiedzieli.
Podejdźcie do krawędzi - powtórzył. Podeszli.
Popchnął ich a oni pofrunęli"
Guillaume Apollinaire

W piątek, 24 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 8a oraz 8b pożegnali się z murami naszej szkoły. Uczniom najstarszej klasy w tym ważnym momencie towarzyszyli rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz młodsze koleżanki i koledzy z klas 4-7. Ósmoklasiści mieli okazję ostatni raz pokazać się społeczności szkolnej, zaprezentować swoje talenty, przekazać rady, z dystansem i humorem przedstawić uczniowskie postawy. Teraz nadszedł czas, aby rozwinąć skrzydła i pofrunąć w nową rzeczywistość.
Odtańczona przez ósmoklasistów belgijka, spotkała się z ogromnym aplauzem publiczności, a piosenka „Wszystkiego Na Raz” zaśpiewana przez Roksanę, Wiktorię i Paulinę z klasy 8a jeszcze raz udowodniła, że absolwenci naszej szkoły mają w sobie ogromny potencjał. W zabawnej debacie ósmoklasiści omówili zagadnienie „Po co jest szkoła?” i jak ją postrzegają uczniowie.
Koledzy z klasy 7 pożegnali absolwentów mądrymi słowami i ciekawym filmikiem, w którym składali życzenia i udzielali rad. Każdy uczeń klasy 8 otrzymał nasiona niezapominajki, aby nigdy nie zapomniał, gdzie wyrastał.
Przy dźwiękach muzyki, którą zagrała Inesa z klasy 8b, uczniowie podziękowali rodzicom za miłość i wsparcie. W prezencie podarowali im doniczki ze skrzydłami.
Dziewczyny z klas 8 w zaśpiewały piosenkę „W Brzozowicach”, przypominając o swoim zaangażowaniu w zespole „Gryfne bajtle”. Na zakończenie Oliwia i Milena z 8a we wzruszającej piosence „Ostatni raz z moją klasą” pożegnały kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Następnie absolwenci wręczyli kwiaty i herbatkę wspomnień swoim nauczycielom.
Po tej części odbyło się wręczenie nagród i świadectw uczniom kończącym szkołę podstawową oraz pozostałym wyróżnionym uczniom z klas 4-7. Pani dyrektor wraz z P. wiceburmistrz B. Sopot-Zembok i wychowawczynią wręczyła statuetkę Karolowi, który został Absolwentem Roku.
Wzruszeniom nie było końca, ósmoklasiści rozstali się ze szkołą i klasą z uśmiechem i łzami na twarzy.
Wszystkim życzymy POWODZENIA!

[KW]

Poniżej filmik i galeria zdjęć:

 

Absolwenci na do widzenia: 


Brawo dla wyróżnionych uczniów: 

Czas wzruszeń i pożegnań: 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!