Przedszkolaki w finale wojewódzkiego konkursu "Edukacja regionalna w szkole"

Drużyna przedszkolaków: Tosia, Paulina, Lena, Ania, Zbyszek i Karol zajęła III miejsce w wojewódzkim konkursie "Edukacja regionalna w szkole". Konkurs był dwuetapowy. W pierwszym etapie realizowano w przedszkolu projekt "Herbatka u księżnej Daisy". Dzieci poznały ród Hochbergów i wykonywały kronikę o działalności charytatywnej tego rodu. Zaś na finał 9.06.2016 w Koszęcinie dzieci przygotowały piosenkę "Piekła baba chleb" i scenkę o historii żubrów w Pszczynie. Przedszkolaki miały możliwość zobaczenia Koncertu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Wszystkim się bardzo podobało.

Informacja o konkursie na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!