Aktualności rok szkolny 2016/2017

Dzień Matematyki w przedszkolu

Dzień Matematyki w przedszkolu

Utworzono: niedziela, 19 marca 2017
W środę 15 marca świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Matematyki. Wszystkie dzieci, podzielone na grupy, wykonywały różne zadania matematyczne. Zadania dostarczały przedszkolakom dużo emocji i dobrej zabawy:) Czas upłynąl w wesołej atmosferze, a wszystkie grupy poradziły sobie wspaniale!
Dzień Czekolady w przedszkolu

Dzień Czekolady w przedszkolu

Utworzono: poniedziałek, 06 marca 2017
W czwartek 2 marca w przedszkolu świętowaliśmy Dzień Czekolady. Na dzieci czekały różne atrakcje np.: oglądanie prezentacji Jak to było z czekoladą, zagadki, taniec Czekolada, zabawy, konkursy, no i prawdziwa fontanna czekoladowa. Dzieci przyszły ubrane w kolorach czekolady, wszyscy świetnie się bawili.
Przedszkolaki wystąpiły w PZS nr 2 w Pszczynie

Przedszkolaki wystąpiły w PZS nr 2 w Pszczynie

Utworzono: środa, 01 marca 2017
23 lutego w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie odbył się konkurs regionalny dla szkół ponadgimnazjalnych. Nasze przedszkolaki zostały zaproszone w ramach projektu Pilgrim do zaprezentowania przedstawienia regionalnego.
Przedszkolaki uczą się regionalizmu

Przedszkolaki uczą się regionalizmu

Utworzono: niedziela, 26 lutego 2017
W piątek 17 lutego przedszkolaki z najstarszych grup "Mrówki" i "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do Żorskiego Centrum Regionalizmu w Osinach. Dzieci brały udział w warsztatach "W jaśku pióra", które miały na celu zapoznać ze zbiorową pracą kobiet na wsi na przykładzie szkubaczek, czyli dawnego zwyczaju skubania pierza.
"Przyjaźń to skarb" - wizyta teatru Arkadia

"Przyjaźń to skarb" - wizyta teatru Arkadia

Utworzono: środa, 22 lutego 2017
W środę 15 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów teatru Arkadia, którzy zaprezentowali dzieciom teatrzyk pt. Przyjaźń to skarb". Razem ze zwierzętami zamieszkującymi las dzieci wyruszyły na poszukiwanie prawdziwego skarbu.
Zimowe zabawy przedszkolaków

Zimowe zabawy przedszkolaków

Utworzono: poniedziałek, 06 lutego 2017
W ubiegłym tygodniu przedszkolaki skorzystały z pięknej, zimowej pogody i wyszły na podwórko. Dzieci lepiły bałwana, rzucały śnieżkami oraz radośnie biegały po śniegu.
Kochamy nasze Babcie i Dziadków

Kochamy nasze Babcie i Dziadków

Utworzono: środa, 18 stycznia 2017
W piątek świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. A hasłem przewodnim naszej uroczystości była deklaracja dzieci, że zarówno w zimie, jak i w lecie kochają swoje Babcie i Dziadków najbardziej na świecie ! Każda grupa przedszkolna przygotowała krótkie przedstawienie o określonej porze roku. Bardzo dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom...
Bal przebierańców w przedszkolu

Bal przebierańców w przedszkolu

Utworzono: wtorek, 10 stycznia 2017
W czwartek 5 stycznia przenieśliśmy się w świat bajek i dziecięcych bohaterów, ponieważ wszystkie dzieci przyszły do przedszkola pięknie przebrane. W naszym przedszkolu odbył się wielki bal, a na parkiecie tańczyło wiele niezwykłych par.
WIGILIA W PRZEDSZKOLU

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Utworzono: wtorek, 27 grudnia 2016
Świąteczny nastrój zapanował w środę 21.12.2016r. w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci spotkały się na uroczystej Wigilii.
Zajęcia otwarte w grupie "Mrówek"

Zajęcia otwarte w grupie "Mrówek"

Utworzono: niedziela, 11 grudnia 2016
W piątek 9 grudnia w grupie "Mrówek" odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców.
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!