Aktualności rok szkolny 2018/2019

Podsumowanie konkursu fotograficznego "Zbieramto w mojej szkole"

Podsumowanie konkursu fotograficznego "Zbieramto w mojej szkole"

Utworzono: niedziela, 04 listopada 2018
W związku z Tygodniem Misyjnym, w ramach projektu "Zbieramto w szkole" realizowanego przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów ogłoszono konkurs fotograficzny pt.,,Zbieramto w mojej szkole/przedszkolu’’, czyli jak pomagamy misjom sercańskim. II miejsce to dla nas radość i zachęta do dalszego pomagania;-)
Podsumowanie akcji  „Czary-mary okulary” oraz „Opatrunek na Ratunek”

Podsumowanie akcji „Czary-mary okulary” oraz „Opatrunek na Ratunek”

Utworzono: niedziela, 04 listopada 2018
W październiku przedszkolaki i uczniowie naszego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego włączyli się w dwie akcje charytatywne organizowane przez Fundację Redemptoris Missio z Poznania. Pierwsza z akcji to "Czary-mary okulary", a druga to "Opatrunek na Ratunek".
Święci są wśród nas!

Święci są wśród nas!

Utworzono: niedziela, 04 listopada 2018
W związku z uroczystością Wszystkich Świętych, chętni uczniowie obchodzący to święto - mogli pokazać, że "święci są wśród nas...". Według wielu to Święci nad nami czuwają, opiekują się nami i każdego dnia możemy ICH prosić, by pomogli nam w trudnych sytuacjach.
Sukces Gryfnych Bajtli

Sukces Gryfnych Bajtli

Utworzono: niedziela, 28 października 2018
W sobotę 27.10.2018 r. nasz zespół regionalny GRYFNE BAJTLE wziął udział w 37 Wodzisławskich Spotkaniach z Folklorem. Był to kolejny bardzo udany występ, ponieważ w kategorii Ludowe Zespoły Pieśni i Tańca zajął III miejsce.
CodeWeek w Studzienicach

CodeWeek w Studzienicach

Utworzono: poniedziałek, 22 października 2018
Nasza szkoła aktywnie włączyła się w międzynarodową akcję CodeWeek. Na wielu lekcjach, w każdej klasie przez 2 tygodnie pojawiały się zadania z elementami kodowania. Oto dokumentacja fotograficzna niektórych działań.
Sadzimy żonkile w ramach akcji "Znaki nadziei"

Sadzimy żonkile w ramach akcji "Znaki nadziei"

Utworzono: sobota, 20 października 2018
W dniach 11-18 października uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Znaki Nadziei, organizowaną przez Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie. Posadziliśmy cebulki żonkili, czyli kwiatów, które są symbolem hospicjów na całym świecie.
Wycieczka pierwszaków do Pszczyny

Wycieczka pierwszaków do Pszczyny

Utworzono: piątek, 19 października 2018
18 października klasy pierwsze pojechały na wycieczkę do Pszczyny. Celem wycieczki był udział w warsztatach edukacyjnych w Pokazowej Zagrodzie Żubrów.
"Znaki nadziei" -  spotkanie z wolontariuszką Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie

"Znaki nadziei" - spotkanie z wolontariuszką Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie

Utworzono: czwartek, 18 października 2018
18 października gościliśmy w naszej szkole Panią Urszulę Napierałę, która jest pielęgniarką i wolontariuszką pszczyńskiego Hospicjum św. Ojca Pio.
Spotkanie z policjantami

Spotkanie z policjantami

Utworzono: środa, 17 października 2018
Na początku każdego roku szkolnego uczniowie przyswajają zasady bezpieczeństwa. W środę (17 października) odbyło się profilaktyczne spotkanie najmłodszych uczniów szkoły z Policjantami Powiatowej Komendy Policji w Pszczynie.
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Utworzono: niedziela, 14 października 2018
W piątek 12 października Samorząd Uczniowski zorganizował koncert życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły. Po krótkim przedstawieniu rozdaliśmy pięknie pachnące kwiaty.
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!