Wyniki klasyfikacji

R. szk. 2016/17

Wyróżnieni uczniowie z klas 1-3:
Klasa 2a: Zuzanna Borkowska, Natalia Goleniowska, Natalia Górka, Wiktoria Oparowska, Ewa Maciąg, Bartosz Parot, Maciej Pławecki, Bartosz Stencel, Julia Wojtak, Sabina Wiera
Klasa 2b: Przemysław Bojarski, Filip Dutkiewicz, Antoni Gawlik, Natalia Gogol, Zuzanna Janosz, Mikołaj Kaczmarek, Julia Komraus, Julia Kubeczko, Emilia Michalska, Dominika Poterałowicz, Alicja Śliwa
Klasa 3a: Karolina Balcarek, Bartosz Benek, Nikola Gacek, Dawid Korczyk, Iga Masny, Wiktoria Myszor, Oliwia Piech, Hanna Rozmus, Tomasz Sałaj, Paulina Stencel, Milena Wrona
Klasa 3b: Matylda Ciesielska, Jan Grzegorski, Wiktor Kocek, Jakub Komraus, Dominika Kopiecka, Karol Łakota, Martyna Masny, Szymon Matejaszczyk, Wojciech Starczewski, Bogusław Stencel, Karol Szaniewski, Zuzanna Tomanek

W klasach 4-6 najlepsze wyniki uzyskali:
Jarosław Makówka kl.6 - śr.5,83; Karolina Koczy kl.4 - śr.5,64; Karolina Pławecka kl.5 - śr.5,55, Artur Molak kl.4 - śr.5,50, Julia Gawlik kl.4 - śr.5,42; Julia Janosz kl.4 - śr.5,42; Jaśmina Gleń kl.5 - śr.5,36; Angelika Wiera kl.5 - śr.5,36; Patrycja Kamińska kl.4 - śr. 5,33; Dominika Janosz kl.5 - śr.5,27; Izabela Maciąg kl.5 - śr.5,27; Karolina Stencel kl.6 - śr.5,27; Zofia Romanko kl.4 - śr.5,25; Martyna Lazarek kl.5 - śr.5,09; Jakub Murak kl.6 - śr.5,09; Mikołaj Otręba kl.6 - śr.5,09; Karol Copija kl.4 - śr.5,08; Karolina Bałuch kl.6 - śr.5,00; Kinga Segieta kl.4 - śr.4,92; Maksymilian Makówka kl.4 - śr.4,92; Dawid Oparowski kl.5 - śr.4,82

Do stypendium za wyniki w nauce zakwalifikowali się uczniowie: Jarosław Makówka, Karolina Koczy, Karolina Pławecka, Artur Molak, Julia Gawlik, Julia Janosz, Angelika Wiera, Jaśmina Gleń, Patrycja Kamińska, Dominika Janosz, Izabela Maciąg, Karolina Stencel.

Uzyskane średnie klas: kl. IV - 4,29, kl. V - 4,22; kl. VI - 4,35

Uczniowie z wzorową 100 % frekwencją: Katarzyna Zembok - kl. 3b; Natalia Mazur, Karolina Pławecka - kl. 5, Nikodem Dutkiewicz – kl. 6

Najwyższą średnią ocen 5,83 oraz trzykrotny tytuł Laureata uzyskał Jarosław Makówka, za co został nagrodzony pamiątkową statuetką. 

R. szk. 2015/16

 Wyróżnieni uczniowie z klas 1-3:

Klasa 1a: Natalia Goleniowska, Natalia Górka, Ewa Maciąg, Wiktoria Oparowska, Bartosz Parot, Maciej Pławecki, Bartosz Stencel, Sabina Wiera, Julia Wojtak
Klasa 1b: Przemysław Bojarski, Filip Dutkiewicz, Antoni Gawlik, Karolina Gogol, Natalia Gogol, Zuzanna Janosz, Mikołaj Kaczmarek, Julia Komraus, Julia Kubeczko, Emilia Michalska, Dominika Poterałowicz, Alicja Śliwa
Klasa 2a: Karolina Balcarek, Nikola Gacek, Dawid Korczyk, Iga Masny, Wiktoria Myszor, Hanna Rozmus, Tomasz Sałaj, Paulina Stencel, Milena Wrona, Roksana Wiera
Klasa 2b: Matylda Ciesielska, Remigiusz Duda, Jan Grzegorski, Wiktor Kocek, Jakub Komraus, Dominika Kopiecka, Karol Łakota, Martyna Masny, Bogusław Stencel, Wojciech Starczewski, Karol Szaniewski, Zuzanna Tomanek
Klasa 3: Karol Copija, Julia Gawlik, Marcin Grzechnik, Julia Janosz, Patrycja Kamińska, Maksymilian Makówka, Artur Molak, Zofia Romanko, Kinga Segieta, Filip Pietryja

W klasach 4-6 najlepsze wyniki uzyskali:
Jarosław Makówka kl.5 - śr.5,55; Karolina Pławecka kl.4 - śr.5,50; Jaśmina Gleń kl.5 - śr.5,45; Bogumiła Poterałowicz kl.6 - śr.5,45; Dominika Janosz kl.4 - śr.5,42; Angelika Wiera kl.4 - śr.5,42; Karolina Koczy kl.4 - śr.5,33; Martyna Lazarek kl.4 - śr.5,33; Olga Flisiak - kl.6 śr.5,27; Natalia Szwed kl.6 - śr.5,27; Karolina Stencel kl.5 - śr.5,18, Jakub Murak kl.5 - śr.5,18; Mikołaj Otręba kl.5 - śr.5,18; Małgorzata Chrzanowska kl.6 - śr.5,18; Izabela Maciąg kl.4 - śr.5,17; Dawid Oparowski kl.4 - śr.5,17; Cezary Duda kl.6 - śr.5,09; Igor Flisiak kl.6 - śr.5,09; Krzysztof Bałuch kl.6 - śr.5,00: Michał Sornowski kl.6 - śr.5,00; Karolina Grzechnik kl.6 - śr.4,90; Zuzanna Piech kl.6 - śr.4,82; Sandra Simka kl.6 - śr.4,82; Piotr Mrozek kl.5 - śr.4,82; Miłosz Sornowski kl.5 - śr.4,82; Maksymilian Wróbel kl.5 - śr.4,82;

Do stypendium za wyniki w nauce zakwalifikowali się uczniowie: Jarosław Makówka, Karolina Pławecka, Jaśmina Gleń, Bogumiła Poterałowicz, Dominika Janosz, Angelika Wiera, Karolina Koczy, Martyna Lazarek, Olga Flisiak, Natalia Szwed, Karolina Stencel, Małgorzata Chrzanowska, Jakub Murak Mikołaj Otręba.

Uzyskane średnie klas: kl. IV - 4,40, kl. V - 4,39; kl. VI - 4,41

Uczniowie z wzorową 100 % frekwencją: Patryk Trójca - kl.1a; Julia Kubeczko - kl. 1b; Sebastian Bereta, Katarzyna Zembok - kl.2b; Dawid Miliczek - kl.3; Kacper Grzechnik - kl.4; Bogumiła Poterałowicz, Igor Flisiak, Olga Flisiak, Michał Sornowski - kl.6

Zaszczytny tytuł „Absolwent Roku” zdobyła Bogumiła Poterałowicz.

R. szk. 2014/15

Wyróżnieni uczniowie z klas 1-3:
Klasa 1a: Bartosz Benek, Nikola Gacek, Dawid Korczyk, Iga Masny, Wiktoria Myszor, Oliwia Piech, Paulina Stencel, Tomasz Sałaj, Roksana Wiera, Milena Wrona
Klasa 1b: Matylda Ciesielska, Jan Grzegorski, Wiktor Kocek, Jakub Komraus, Dominika Kopiecka, Karol Łakota, Martyna Masny, Roksana Midleja, Bogusław Stencel, Karol Szaniewski, Zuzanna Tomanek, Katarzyna Zembok
Klasa 2: Artur Molak, Julia Gawlik, Patrycja Kamińska, Karol Copija, Julia Janosz, Maksymilian Makówka, Zofia Romanko, Kinga Segieta, Filip Pietryja, Marcin Grzechnik
Klasa 3: Dominika Janosz, Karolina Koczy, Martyna Lazarek, Izabela Maciąg, Karolina Pławecka, Angelika Wiera

W klasach 4-6 najlepsze wyniki uzyskali:
Zofia Pławecka kl.6-śr.5,91; Jarosław Makówka kl.4-śr.5,58, Magdalena Koczy kl.6-śr.5,45; Jaśmina Gleń kl.4-śr.5,42, Mikołaj Otręba kl.4-śr.5,33; Antonina Kania kl.6-śr.5,27; Karolina Stencel kl.4-śr.5,25; Maksymilian Wróbel kl.4-śr.5,17; Maciej Stencel kl.4-śr.5,17; Kola Masny kl.4-śr.5,17; Bogumiła Poterałowicz kl.5-śr.5,09; Natalia Polok kl.6-śr.5,09; Jakub Murak kl.4-śr.5,08; Małgorzata Chrzanowska kl.5-śr.5,00; Olga Flisiak kl.5-śr.5,00; Natalia Szwed kl.5-śr.5,00; Maciej Serwa kl.4-śr.4,92; Zuzanna Jurczak kl.6-śr.4,91; Cezary Duda kl.5-śr.4,91; Antoni Potyka kl.6-śr.4,91; Karolina Bałuch kl.4-śr.4,83; Krzysztof Bałuch kl.5-śr.4,82; Jakub Gwóźdź kl.6-śr.4,82; Piotr Mrozek kl.4-śr.4,75; Miłosz Sornowski kl.4-śr.4,75; Miłosz Żurawski kl.4-śr.4,75

Do stypendium za wyniki w nauce zakwalifikowali się uczniowie: Zofia Pławecka, Jarosław Makówka, Magdalena Koczy, Jaśmina Gleń, Mikołaj Otręba, Antonina Kania, Karolina Stencel, Maksymilian Wróbel, Maciej Stencel. Krystian Pyrtek uzyskał stypendium za wysokie osiągnięcia sportowe.

Uzyskane średnie klas: kl. IV - 4,50, kl. V - 4,27; kl. VI - 4,17

Uczniowie z wzorową 100 % frekwencją: Natalia Stobik, Katarzyna Zembok - kl.1b; Milena Bojarska - kl. 2; Karolina Pławecka - kl.3; Bogumiła Poterałowicz - kl.5; Weronika Sakrajecka - kl.6.

Zaszczytny tytuł „Absolwent Roku”  zdobyła Zofia Pławecka, zaś "Sportowcem Szkoły" został Rafał Janosz.

 

R. szk. 2013/14

Wyróżnieni uczniowie z klas 1-3:
Klasa 1: Karol Copija, Julia Gawlik, Kamila Grzechnik, Marcin Grzechnik, Julia Janosz, Patrycja Kamińska, Filip Komraus, Maksymilian Makówka, Artur Molak, Filip Pietryja, Adam Perczak, Zofia Romanko, Kinga Segieta
Klasa 2: Dominika Janosz, Karolina Koczy, Martyna Lazarek, Izabela Maciąg, Dawid Oparowski, Karolina Pławecka, Angelika Wiera
Klasa 3: Karolina Bałuch, Patryk Bojdoł, Jaśmina Gleń, Sylwia Grzechnik, Jarosław Makówka, Kola Masny, Piotr Mrozek, Jakub Murak, Mikołaj Otręba, Karolina Simka, Miłosz Sornowski, Karolina Stencel, Maciej Stencel, Paweł Wiera, Maksymilian Wróbel, Miłosz Żurawski

W klasach 4-6 najlepsze wyniki uzyskali:
Zofia Pławecka kl.5-śr.5,82; Konrad Czardybon kl.6-śr.5,36; Bogumiła Poterałowicz kl.4-śr.5,33;
Magdalena Koczy kl.5-śr.5,27; Natalia Polok kl.5-śr.5,18; Małgorzata Chrzanowska kl.4–śr.5,17;
Karolina Poterałowicz kl.6-śr.5,09; Olga Flisiak kl.4-śr.5,08; Cezary Duda kl.4-śr.5,08;
Zuzanna Jurczak kl.5-śr.5,00; Antonina Kania kl.4-śr.5,00; Natalia Szwed kl.4-śr.4,92;
Zuzanna Piech kl.4-śr.4,92; Paulina Bojdoł kl.5-śr.4,91; Igor Flisiak kl.4-śr.4,83;
Paweł Pudełko kl.4-śr.4,83; Sandra Simka kl.4-śr.4,83; Paulina Flisiak kl.6-śr.4,82

Uzyskane średnie klas:
kl.IV - 4,36;      kl.V - 4,13;      kl.VI - 4,58.

Uczniowie z wzorową 100 % frekwencją:
M. Bojarska A. Molak, A. Janosz, K. Copija - kl. 1; J. Jurczak - kl. 2; K. Stencel, M. Otręba - kl. 3;
M. Kowalski, B. Poterałowicz, K. Pyrtek, M. Sornowski, N. Szwed - kl.4; W. Grzechnik - kl.6

Zaszczytne tytuły „Absolwent Roku” i "Sportowiec Szkoły" uzyskał Konrad Czardybon.

                                                                   

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!