EKO-FESTYN za nami
To był dzień pełen radości, dobrej energii i wspólnego działania na rzecz naszej planety.
Uczniowie uczestniczyli w licznych aktywnościach, doświadczeniach i zadaniach ekologicznych, ucząc się poprzez zabawę.
Wyjątkowym elementem wydarzenia były warsztaty przygotowane przez Lawendę pod Lasem, które pozwoliły uczestnikom bliżej poznać naturę i jej niezwykłe właściwości.
Nie zabrakło uśmiechu, zaangażowania i świetnej atmosfery – wspólnie stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego.
Całość wydarzenia została współfinansowana przez Pszczyńskie Centrum Kultury – serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z festynu!
[EW]












































































































