EKO-FESTYN za nami

To był dzień pełen radości, dobrej energii i wspólnego działania na rzecz naszej planety.

Uczniowie uczestniczyli w licznych aktywnościach, doświadczeniach i zadaniach ekologicznych, ucząc się poprzez zabawę.

Wyjątkowym elementem wydarzenia były warsztaty przygotowane przez Lawendę pod Lasem, które pozwoliły uczestnikom bliżej poznać naturę i jej niezwykłe właściwości.

Nie zabrakło uśmiechu, zaangażowania i świetnej atmosfery – wspólnie stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego.

Całość wydarzenia została współfinansowana przez Pszczyńskie Centrum Kultury – serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z festynu!

[EW]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!