Ważna informacja

Szanowni Rodzice,

według informacji przekazanych przez Komitet Strajkowy w dniu jutrzejszym tj. w czwartek 25.04.2019r. akcja protestacyjna nauczycieli w formie strajku zostaje zakończona.

Od jutra będą odbywały się zajęcia dydaktyczne w przedszkolu i w szkole. Proszę Rodziców o zapoznanie się z aktualnym planem lekcji w dzienniku elektronicznym, ponieważ w związku z nieobecnościami nauczycieli plan niektórych klas musi ulec zmianie.

Rodzicom dzieci przedszkolnych przypominam, że w dniu jutrzejszym w przedszkolu odbywają się warsztaty plastyczne dla dzieci.
 
Halina Nocoń

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szanowni Państwo,

przekazuję Państwu informację Komitetu Strajkowego, że w środę 24 kwietnia 2019r. będzie kontynuowana akcja protestacyjna nauczycieli w formie strajku - nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne w przedszkolu i w szkole.

Przedszkole i świetlica w miarę możliwości będą się starały zapewnić opiekę, jeśli liczba dzieci nie przekroczy dopuszczalnego maksimum (25 dzieci pod opieką jednego nauczyciela).

Informuję, że w dniu jutrzejszym, tj. 24.04.2019r. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zawieszają strajk, by pojechać z uczniami klas I - II na zaplanowaną wcześniej i zapłaconą rewię na lodzie "Przygody Sindbada Żeglarza" w Jastrzębiu-Zdroju.

O organizacji kolejnych dni będę Państwa informowała, jak tylko to będzie możliwe.

dyr. Halina Nocoń

--------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Z informacji przekazanych przez Komitet Strajkowy wynika, że strajk w naszej placówce będzie trwał nadal w przyszłym tygodniu.

Nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Nieobecność uczniów nie będzie miała wpływu na obliczanie frekwencji.

W dniach 15, 16 i 17 kwietnia odbędzie się egzamin ósmoklasisty -  są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I - VII.

W dniach 18 - 23 kwietnia (czwartek - wtorek) - wiosenna przerwa świąteczna.

  

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!