Podsumowano wyniki konkursów FOX i KANGUR

3 marca odbyła się XX jubileuszowa edycja Konkursu Języka Angielskiego „FOX 2020”. Patronat naukowy nad Konkursem sprawuje Wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Organizatorem ogólnopolskim jest Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku–Białej. W regionie katowickim organizatorem Konkursu jest Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe „DELTA”. 

Do konkursu przystąpiły 3 uczennice naszej szkoły, a z dużym sukcesem ukończyła go uczennica klasy VIII - Karolina K, osiągając wynik bardzo dobry równoznaczny z miejscem II. /W konkursie przyznaje się tytuł laureata, wynik bardzo dobry i wyróżnienia/ GRATULUJEMY KAROLINIE! TO DUŻY SUKCES :)

 Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" odbył się w tym roku w trybie online poprzez platformę dzwonek.pl i nasi dzielni matematycy mieli podwójne zadanie. Najpierw, tydzień przez konkursem własciwym, odbyła się 1,5 godzinna sesja próbna, by przetestować działanie platformy, ale też obudzić komórki odpowiedzialne za myślenie matematyczne i rozgrzać troszkę głowy :) Początkiem czerwca, czyli 2.06, 3.06., 4.06. i 5.06., w zależności od kategorii odbywały się konkursy właściwe w godzinach 16.45 -18.15. Łącznie do konkursu przystąpiło 36 uczniów: 9 z klas II - kategoria Żaczek, 6 z klas III - kategoria Maluch, 17 z klas V i VI - kategoria Beniamin oraz 4 z klasy VII - kategoria Kadet.

 Z powodu niemożliwości zweryfikowania, czy dzieci rzeczywiści pracowały nad konkursem samodzielnie, nie przyznano nikomu tytułu laureata, tylko wyniki bardzo dobre i wyróżnienia.

Wśród naszych uczniów, wyróżnienie w konkursie otrzymali: Miłosz, Alicja i Dominika z klasy Vb oraz Zuzia, Karol, Matylda i Kuba z klasy VIb. BRAWO DLA WAS!

W kategorii Żaczek najlepiej w naszej szkole napisał Tomek z kl. IIb, w kategorii Maluch - Julia z kl. IIIb, zaś w kategorii Kadet - Artur z kl. VII

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy, że się nie poddali, przystąpili do konkursu i dali z siebie wszystko, by osiągnąć jak najlepszy wynik :)

 [HK]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!