Zbiórka makulatury i odzieży

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

W dniach 3 – 4 listopada we współpracy z OSP w Studzienicach organizujemy zbiórkę makulatury z przeznaczeniem na potrzeby szkoły.

Spakowaną lub związaną makulaturę można składać w wyznaczonym miejscu przy Remizie OSP w Studzienicach w czwartek 3 listopada oraz w piątek 4 listopada w godzinach rannych do 7:30. Prosimy, by nie dołączać do makulatury foliowych opakowań, metalowych części z segregatorów i innych surowców typu styropian, plastik itp.!

Jednocześnie ze zbiórką makulatury zachęcamy do włączenia się w zbiórkę używanej odzieży z przeznaczeniem na operację i leczenie Kacperka z Miedźnej. Zbiórkę prowadzimy z ramienia Szkolnego Koła Wolontariatu za pośrednictwem Fundacji Omnibus.

Bardzo prosimy, by oddana na zbiórkę odzież była w dobrym stanie, bez zabrudzeń i uszkodzeń, zdatna do ponownego użycia. Można ją spakować do większych kartonów lub do worków, w których może się znaleźć ODZIEŻ w każdym rozmiarze, czyste obuwie, paski, torebki i pościel. NIE PAKUJEMY kocy, firan, pluszaków, zabawek itp.

Wiecej informacji dotyczących zbiórek w wiadomości wysłanej do rodziców na dzienniku.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórkach.

Zespoły ds. akcji ekologicznych i charytatywnych, Szkolne Koło Wolontariatu
Makulatura – odpow. J. Piasek,
Odzież – odpow. H. Kokot

 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!