Dziękujemy, że zostałeś Dobrym Dzieciątkiem...

 „Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach”

Już po raz kolejny wraz ze Studzienicką Parafią staraliśmy się pomóc i sprawić radość potrzebującym. W tym roku wsparliśmy PZN Centrum Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach oraz Dom Pomocy Społecznej w Pszczynie prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza. Dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy to, co aktualnie było najpotrzebniejsze czyli środki czystości, chemię domową oraz artykuły spożywcze. Wszystkie dary zespół charytatywny przekazał 22 grudnia wraz z naszymi wspólnymi życzeniami, by "Dzieciątko Boże błogosławiło każdy dzień ofiarnej posługi i dzielenia się ŻYCZLIWOŚCIĄ i DOBREM!" 

Za dobre serce, duże zaangażowanie oraz bezinteresowną pomoc, serdecznie Państwu dziękujemy! Każdy, kto włączył się w tę świąteczną pomoc stał się Dobrym Dzieciątkiem i promykiem dobra płynącym z serca do serca, a to największy dar jaki człowiek może ofiarować drugiemu.

Dziękujemy!
Zespół charytatywny ZSP Studzienice

W Zameczku w Rudołtowicach wraz z ciepłymi podziękowaniami za dary skierowano prośbę o wpłatę 1% podatku, co obiecaliśmy dołączyć do podsumowania naszej akcji "Zostań dobrym Dzieciątkiem".

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!