Zbiórka makulatury i odzieży

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

W dniach 17-18 maja we współpracy z OSP w Studzienicach organizujemy drugą w tym roku szkolnym zbiórkę makulatury z przeznaczeniem na potrzeby szkoły. Spakowaną lub związaną makulaturę można składać w wyznaczonym miejscu przy Remizie OSP w Studzienicach przez cały dzień w środę 17 maja oraz w czwartek 18 maja w godzinach rannych do 7:30. Ważne, by nie dołączać do makulatury foliowych opakowań, metalowych części z segregatorów i innych surowców typu styropian, plastik itp.!

Jednocześnie ze zbiórką makulatury zachęcamy do włączenia się w zbiórkę używanej odzieży z przeznaczeniem na operację i leczenie Gai z Łąki. Zbiórkę prowadzimy z ramienia Szkolnego Koła Wolontariatu za pośrednictwem Fundacji "Serca dla maluszka".

Bardzo prosimy, by oddana na zbiórkę odzież była w dobrym stanie, bez zabrudzeń i uszkodzeń, zdatna do ponownego użycia. Można ją spakować do większych kartonów lub do worków, w których może się znaleźć odzież w każdym rozmiarze, czyste obuwie, galanteria i pościel. NIE PAKUJEMY kocy, firan, pluszaków, zabawek itp.

Wiecej informacji dotyczących zbiórek w wiadomości wysłanej do rodziców na dzienniku.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórkach.

Zespoły ds. akcji ekologicznych i charytatywnych,
Szkolne Koło Wolontariatu
Makulatura – odpow. J. Piasek,
Odzież – odpow. H. Kokot

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!