"Cud nad cudami..." - szkolne jasełka

W czwartek 21 grudnia na sali gimnastcznej naszej szkoły spotkali się uczniowie i ich rodziny, nauczyciele i mieszkańcy Studzienic, by przypomnieć sobie "CUD NAD CUDAMI", który dwa tysiące lat temu miał miejsce w Betlejem. W tym roku świadkami narodzenia Jezusa byli mieszkańcy ówczesnego Betlejem, ale też współcześni ludzie, dobrze nam znani. Do ich domów pukał Józef i prosił o schronienie. To "my i nasi sąsiedzi" odmawialiśmy mu noclegu i ciepłego kąta. Ale gdy już się narodził to razem z pasterzami, aniołami i królami przybyliśmy, by złożyć swoje dary i przyznać się do błędów.

Jak co roku cieszyliśmy się z przyjścia Jezusa na świat śpiewając kolędy, tańcząc i grając na instrumentach.

Klasa 3a i 5 z pomocnikami z przedszkola, klasy 6, 1 i 4 wprowadzili wszystkich w ten cudowny i magiczny czas jakim jest Boże Narodzenie.
[KP]

Zobacz też piękną fotorelację z uroczystości w wykonaniu P. Agnieszki Szafron:

Fotorelacja P. A. Szafron

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!