Wirtualne Dni Otwarte Do Szkół Ponadpodstawowych

Drodzy ósmoklasiści. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju szkoły ponadpodstawowe nie mogą zaprosić Was - tegorocznych ósmoklasistów do swoich szkół. Wszystkich zainteresowanych Uczniów i Rodziców zachęcamy jednak do wirtualnego kontaktu z niektórymi ze szkół. W tym miejscu na bieżąco będziemy Was informować o takich wydarzeniach. Sprawdzajcie tutaj ofertę regularnie. Ważne informacje w załącznikach.

LINK DO PORTALU REKRUTACYJNEGO

 

OFERTY SZKÓŁ

- III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie III LO w Pszczynie mają zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w wyjątkowym Dniu Otwartym naszego liceum.
Przygotowaliśmy dla Państwa uczniów coś specjalnego – interaktywną ulotkę, oto link KLIKNIJ
Aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole wystarczy kliknąć w ikonkę łapki w prawym górnym rogu ulotki, wtedy wyświetlą się aktywne linki do informacji o szkole.
Zapraszamy również do śledzenia naszej strony na Facebooku, link poniżej : KLIKNIJ
Przez ostatni czas nasi nauczyciele oraz uczniowie liceum tworzyli dla kandydatów wirtualny Dzień Otwarty.
 

- Liceum Ogólnokształcące im. prof. Z. Religi w Gilowicach

Wirtualny Dzień Otwarty w LO im. prof. Z. Religi w Gilowicach
Zbliża się ekscytujący, ale i nieco stresujący czas podejmowania ważnych decyzji dotyczących wyboru szkoły przez ósmoklasistów. Do tej pory mogli odwiedzić szkoły, sprawdzić oferty a nawet wziąć udział w zajęciach pokazowych i dniach otwartych. W tym roku jednak, z uwagi na ograniczenia spowodowane epidemią takiej możliwości nie ma. Ale od czego mamy internet? Zamiast wizyty w realu LO w Gilowicach zaprasza przyszłych uczniów i ich rodziców na odwiedziny online (jak wszystko teraz). Wystarczy kliknąć w link i przenieść się rok wstecz żeby zobaczyć jak wygląda gilowickie liceum oraz co robiliśmy w ramach dni otwartych w ubiegłym roku: KLIKNIJ
A jeśli chcesz zobaczyć i posłuchać co o naszej szkole sądzą jej uczniowie i absolwenci koniecznie obejrzyj i ten filmik: KLIKNIJ 

- Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

Nauczyciele pełniący dyżur w szkole będą do Państwa dyspozycji, udzielając informacji telefonicznie. O szczegółach (terminach) poinformujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej  w najbliższym czasie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych wraz z rodzicami na Wirtualne Dni Otwarte w PZS nr 2. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kierunków kształcenia, jak i programu zajęć. Nauczyciele pełniący dyżur w szkole będą do Państwa dyspozycji, udzielając informacji telefonicznie. Poniżej harmonogram dyżurów telefonicznych nauczycieli przedmiotów zawodowych. Dyżury telefoniczne będą odbywać się pod numerami: (32) 210 34 63, (32) 210 47 33, (32) 210 37 39. W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji do Państwa dyspozycji pozostaje również e-mail szkolny: sekretariat@pzs2pszczyna.pl

Znajdziecie tam Państwo również wszelkie informacje dotyczące oferowanych przez naszą szkołę kierunków kształcenia oraz warunków przyjęcia.

Link do filmiku promocyjnego szkoły: KLIKNIJ

W załączeniu oferta kształcenia w PZS nr 2. 

- I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bielsku - Białej

KLIKNIJ

- Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

list dla uczniów i rodziców 

informator dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 

- Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne (WOLI) w Warszawie

informator 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!