Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Drodzy Uczniowie! Ważne ogłoszenie!

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach otrzymaliśmy informację, że w tym roku Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur odbędzie się online na platformie dzwonek.pl.

W zwiazku z tym uczniowie, którzy wpłacili opłatę konkursową, otzrymają poprzez dziennik elektroniczny w wiadomości do Rodzica, indywidualne dane do logowania na tę platformę i zobowiązuję wszystkich do zalogowania się jeszcze w tym tygodniu, byśmy byli pewni, że wszyscy mają dostęp.

Już w przyszłym tygodniu, w zależności od grupy wiekowej czyli 25. lub 26. maja odbędą się OBOWIĄZKOWE konkursy tzw. próbne, o godzinie podanej przez organizatora i nie ma innego terminu do wyboru. Wszystkie dzieci muszą przystąpić o godzinie przeznaczonej dla ich grupy wiekowej /jak w tabeli 2 poniżej/, a na początku czerwca odbędzie się konkurs właściwy.

Tutaj również zamieszczam terminarz i poniżej plik z instrukcją do logowania dla uczestników. Bardzo proszę rodziców o pomoc dzieciom, by jednak mimo zmienionych warunków mogły się choć dla zabawy zmierzyć z konkursowym arkuszem, do czego bardzo zachęcam.

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!