Nagrody Burmistrza Pszczyny dla najlepszych absolwentów

25 czerwca 2020 roku odbyła się uroczystość online, podczas której najlepsi absolwenci szkół podstawowych odebrali ufundowane przez Gminę Pszczyna statuetki, nagrody i listy gratulacyjne.
Miło nam donieść, że z naszej szkoły nagrodzone zostały Karolina Koczy i Karolina Pławecka z klasy VIII.

Karolina Koczy jest laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Zdobyła tytuł "Absolwenta Roku" w naszej szkole ze względu na celujące wyniki w nauce i coroczne sukcesy w wielu konkursach, a zwłaszcza w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. Była członkiem regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Gryfne Bajtle”, z którym zdobyła wiele nagród.

Karolina Pławecka jest uczennicą osiągającą celujące wyniki w nauce. Była członkiem regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Gryfne Bajtle”, z którym zdobyła wiele nagród, m.in. w Wojewódzkim Konkursie "Edukacja regionalna w szkole". Jest niezwykle zaangażowana w życie klasy i szkoły - aktywnie pracowała w samorządzie szkolnym jako przewodnicząca SU. Brała także udział w licznych akcjach charytatywnych i wolontariacie na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!