Koncert Charytatywny - chcemy być jak księżna Daisy

Koncert Charytatywny – GDY COŚ ZAMIERZĘ, ZWYKLE MI SIĘ TO UDAJE – Chcemy być jak księżna Daisy prowadzili Karol, Robert i Janek, którzy wcielili się w synów księżnej. Księżna Daisy, czyli Tosia oglądała ten koncert z boku, dzieląc się historiami ze swojego życia. Na koncercie nie zabrakło tańców (taniec stokrotek klasy 3, tańce dworskie klas 4, taniec z flagami dziewczynek z klas 6) i śpiewu (piosenek regionalnych klas 5, piosenki po angielsku Kornelii i klas 2, piosenki o ojczyźnie klas 1, piosenki przygotowanej przez Zuzię z 7a i finałowej piosenki o Daisy w wykonaniu scholi i wszystkich obecnych). Na instrumentach perkusyjnych zagrali drugoklasiści, na pianinie Franek z 6a, na bumbum rurkach chłopcy z klas 6. Nie zabrakło recytacji pamiętników, które przedstawiła Zuzia z 4b.

W tym dniu wolontariusze naszej szkoły przygotowali kiermasz słodkości i cały dochód z kiermaszu i datków wrzucanych podczas koncertu zasili konto Hospicjum św. ojca Pio z Pszczyny. Pani Róża Polak, wolontariuszka hospicjum obecna na koncercie, opowiedziała wszystkim, czym się hospicjum zajmuje i podziękowała za całą pomoc. Na zakończenie koncertu pani Dyrektor obdarowała wszystkich wolontariuszy drobnymi upominkami.

Uczniowie nagrodzeni w szkolnym konkursie plastycznym "Pomaganie jest ważne" otrzymali dyplomy i nagrody. 

Uczniowe całej szkoły nagrodzili brawami Zosię i Julkę, które otrzymały z rąk pana Burmistrza, tytuł Wolontariusza Roku, za udział w akcji oddawania włosów na peruki dla dzieci chorych na raka.

Maks, Alek i Lilka przekazali na ręce pani Róży słodkości przygotowane przez mamę, panią Agnieszkę, jako prezent dla wolontariuszy i podopiecznych z okazji Dnia Wolontariusza.
Dziękujemy za piękne stroje, zaangażowanie, obecność rodziców i dziadków, za pyszności, każdą sumę wrzuconą do skarbonki i pracę każdego z Was, włożoną w to, żeby ten dzień był taki piękny.

[KP]

Blog klasy 3

Blog klasy 2a

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!