21 marca w naszej szkole

20 marca o godzina 4:07 na półkuli północnej rozpoczęła się astronomiczna wiosna. Aby uczcić ten wytęskniony przez wszystkich moment, 21 marca już po raz trzeci Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień bez plecaka. To wyczekiwana przez dzieci i młodzież okazja, by nie przychodzić do szkoły z plecakiem czy tornistrem. Nie oznaczało to jednak, że uczniowie masowo zgłaszali nieprzygotowanie do zajęć. Zamiast spakować się tradycyjnie do plecaka, każdy chętny do zabawy dał popis kreatywnego transportu rzeczy niezbędnych do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Tym samym można było zaobserwować uczniów noszących koszyki, pudła, torby, a nawet eleganckie nesesery, prowadzących wszelkiego rodzaju wózki i walizki. Wśród różnych nieszablonowych rozwiązań znalazły się także pokrowce na instrumenty i sprzęt sportowy, pufy, doniczki oraz lodówka turystyczna. Dziękujemy za tak aktywny udział w zabawie i zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

[MP]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!