XIV Pszczyński Bieg "W Parku"

W niedzielę 24 kwietnia wzięliśmy udział w XIV Pszczyńskim Biegu „W Parku”. Naszą szkołę reprezentowało 33 uczestników z klas I – VI. Najliczniejszą, bo 10 - osobową grupą była reprezentacja klasy II b i III. Trasa przebiegała alejkami parku pszczyńskiego ze startem i metą w okolicach alei głównej i Muzeum Zamkowego.
Pierwszym 20 uczniom w każdej kategorii biegowej wręczono pamiątkowe koszulki, pierwszym 6 zawodniczkom i zawodnikom - nagrody i upominki, a pierwszej "trójce" medale.
Najmłodszą grupą wiekową był rocznik klas III /2006/ i młodsi i w tej kategorii uczniowie klasy III zajęli najwyższe miejsca: Tymek Szafron - „wybiegał” I miejsce, a Sebastian Węglarz - III miejsce; w biegu klas IV Angelika Wiera i Paweł Poterałowicz zajęli VI miejsce, w biegu klas V Kuba Janosz zajął IV miejsce, a Karolina Simka i Miłosz Sornowski VI. W kategorii klas VI, nasz jedyny reprezentant Kuba Cierpiał zajął miejsce V.
Na wyróżnienie zasługuje również najmłodsza uczestniczka, uczennica kl. Ia Ewa Maciąg, a także Michał Oparowski i Matylda Ciesielska (kl.II b), którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce swojej kategorii.

Wszystkim amatorom biegania gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Pani Marii Janosz dziękuję za opiekę i pomoc na zawodach.