Aktualności rok szkolny 2021/22

Konkurs recytatorski "Cztery pory roku w poezji dziecięcej"

Konkurs recytatorski "Cztery pory roku w poezji dziecięcej"

Utworzono: środa, 09 marca 2022
Dziś w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski Cztery pory roku w poezji dziecięcej, którego celem było rozwijanie zainteresowań dzieci poezją, jak również rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci i pokonywanie nieśmiałości. Zapraszamy na bloga:
Światowy dzień kota

Światowy dzień kota

Utworzono: piątek, 18 lutego 2022
17 lutego 2022 roku w naszym przedszkolu obchodzimy Dzień Kota. W tym dniu wszystkie przedszkolaki zamieniły się w wesołe koty, których nie sposób było nie zauważyć: opaski z uszami, a nawet kocie ogony zdobiły dzieci. Były też wesołe kocie zabawy, takie jak: koci spacerek, zabawy ruchowe przy piosenkach o kotach,...
Walentynki w przedszkolu

Walentynki w przedszkolu

Utworzono: wtorek, 15 lutego 2022
W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości… Dzisiejszy dzień kojarzy się przede wszystkim z zakochanymi parami, a także z okazywaniem bliskim osobom miłości, sympatii i zainteresowania. Przedszkolaki zapoznały się z tradycją walentynek, rozmawiały o tym, jak...
Dzień Pizzy w Przedszkolu

Dzień Pizzy w Przedszkolu

Utworzono: środa, 09 lutego 2022
9 luty Międzynarodowy Dzień Pizzy. Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie, które lubią zarówno dorośli jak i dzieci. Nasze przedszkole włączyło się w obchody Światowego Dnia Pizzy.
Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy w przedszkolu

Utworzono: środa, 26 stycznia 2022
Dzisiejszy dzień, jest dniem niezwykłym, wyczekiwanym od wielu tygodni. Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie z bajek, panowała radość i ekscytacja. Przedszkolaki bawiły się w swoich salach wspaniale przy muzyce, uczestnicząc w zabawach ruchowych i pląsach, tworząc koła, pary i pociągi.
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono: piątek, 21 stycznia 2022
21 i 22 stycznia, to dni w których nadarza się idealna okazja do tego, aby każdy wnuk i wnuczka wyrazili swoją wdzięczność za miłość i troskę, jaką codziennie są obdarzani przez swoich dziadków. Przedszkolaki z tej okazji przygotowały wierszyki i piosenki oraz prezenty.
Wigilijne spotkanie w przedszkolu

Wigilijne spotkanie w przedszkolu

Utworzono: środa, 22 grudnia 2021
Wigilia Bożego Narodzenia, to jeden z najpiękniejszych, najbardziej uroczystych dni w roku, którydziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy. Wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło nas w świąteczny nastrój, którego atmosfera towarzyszyła dzieciom przy dzieleniu się opłatkiem i składaniu sobie wzajemnie życzeń. Potem dzieci zasiadły do stołów pełnych świątecznych smakołyków.
Św. Mikołaj w przedszkolu

Św. Mikołaj w przedszkolu

Utworzono: wtorek, 07 grudnia 2021
Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i wielkich emocji. Święty Mikołaj przyjechał z prezentami do naszego przedszkola. Każda grupa pięknie zaśpiewała piosenki i recytowała wierszyki dla dostojnego Gościa. Mikołaj był zachwycony i gorąco bił brawo. Po rozmowie, w której wszyscy zapewniali, że byli grzeczni przez cały rok, każde dziecko dostało upragniony...
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono: niedziela, 28 listopada 2021
Dzień Pluszowego Misia nie ma długiej tradycji, ponieważ obchodzony jest od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica powstania tej maskotki. Dokładnie jest to dzień 25 listopada. Pluszowe misie to najlepsi przyjaciele dzieci, dlatego święto chętnie jest celebrowane przez najmłodszych.
Podziękowanie za udział w zbiórce dla Fundacji „Zwierzęca Arkadia”

Podziękowanie za udział w zbiórce dla Fundacji „Zwierzęca Arkadia”

Utworzono: środa, 10 listopada 2021
Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za udział w zbiórce na rzecz bezdomnych piesków i kotków z Fundacji Zwierzęca Arkadia. Jesteście cudowni i macie ogromne serca
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!