Aktualności rok szkolny 2025/26

EKO-FESTYN za nami

EKO-FESTYN za nami

Utworzono: piątek, 08 maja 2026
To był dzień pełen radości, dobrej energii i wspólnego działania na rzecz naszej planety. Uczniowie uczestniczyli w licznych aktywnościach, doświadczeniach i zadaniach ekologicznych, ucząc się poprzez zabawę.
Wyniki głosowania na projekt w ramach Pszczyńskiego Szkolnego Budżetu Obywatelskiego

Wyniki głosowania na projekt w ramach Pszczyńskiego Szkolnego Budżetu Obywatelskiego

Utworzono: piątek, 08 maja 2026
8 maja 2026 r. przeprowadzono głosowanie w celu wyłonienia zwycięskiego projektu w ramach Pszczyńskiego Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.
Ostrava wita piątoklasistów

Ostrava wita piątoklasistów

Utworzono: czwartek, 07 maja 2026
6 maja uczniowie klasy 5 uczestniczyli w zagranicznej wycieczce do Ostravy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Wielkiego Świata Techniki. Kolejną atrakcją była wizyta w Ostrava Zoo, gdzie piątoklasiści podziwiali wiele gatunków zwierząt z różnych stron świata.
Świetlicowe podsumowanie miesiąca - kwiecień

Świetlicowe podsumowanie miesiąca - kwiecień

Utworzono: środa, 06 maja 2026
Miesiąc kwiecień w świetlicy szkolnej rozpoczął się od rozmów na temat zbliżających się świąt Wielkanocnych i tradycji z nimi związanych. Poznaliśmy czym jest Prima Aprilis i jak robić żarty, aby nikogo nie urazić.
Spotkania z bajkoterapią

Spotkania z bajkoterapią

Utworzono: środa, 06 maja 2026
Kolejne spotkanie z cyklu Przygoda z bajkoterapią już za nami! Uczniowie klas: pierwszej i trzecich wysłuchali opowiadania Nasiona przyszłości o Eliaszu, który dzielił się dobrem i myślał o przyszłych pokoleniach.
Niebieskie Igrzyska w szkole

Niebieskie Igrzyska w szkole

Utworzono: środa, 06 maja 2026
W naszej szkole odbyły się wyjątkowe Niebieskie Igrzyska - wydarzenie promujące integrację, empatię oraz świadomość na temat autyzmu.
"Góra Grosza" - podsumowanie akcji

"Góra Grosza" - podsumowanie akcji

Utworzono: poniedziałek, 27 kwietnia 2026
Jak co roku nasza społeczność szkolna przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji zbierania monet "Góra Grosza". To już XXVI edycja, która przebiegała pod hasłem: "PoMOC za GROSZ".
Ty masz kontrolę, nie ekran

Ty masz kontrolę, nie ekran

Utworzono: czwartek, 23 kwietnia 2026
Uczennice klasy 7b - Iga i Julka wzięły udział w corocznych Spotkaniach z Profilaktyką, które są organizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Pszczynie.
Konkurs Godki Ślonskij „Terozki se pogodomy...

Konkurs Godki Ślonskij „Terozki se pogodomy...

Utworzono: czwartek, 23 kwietnia 2026
23 kwietnia uczennice naszej szkoły - Milena i Marysia reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Godki Ślonskij "Terozki se pogodomy..." im. Łucji Staniczkowej.
Ślōnzoki niy gyńsi

Ślōnzoki niy gyńsi

Utworzono: czwartek, 23 kwietnia 2026
14 kwietnia nasz szóstoklasista Kacper wziął udział wXXI Regionalnym Konkursie Godki w Rudzie Śląskiej. Opowiadał o tym jakie plany wobec jego przyszłości ma rodzina i co planuje on sam.
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!