Trwa rekrutacja do międzynarodowego projektu "PONADNARODOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW"

Szkoła Podstawowa w Studzienicach prowadzi rekrutację uczniów klas VII i VIII do międzynarodowego projektu PONADNARODOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW pt. „Tydzień kształtowania kompetencji kluczowych jako trening przed przyszłymi wyzwaniami osobistymi i zawodowymi” finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

 

Projekt, którego koordynatorką jest Pani Iwona Przemyk, zyskał akceptację komisji europejskiej i na jego realizację szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 50 476,00 zł.

Projekt będzie realizowany przez 6 miesięcy od 1 września 2020 roku do 28 lutego 2021 roku. Projekt jest skierowany do uczniów klas VII oraz VIII.
Głównym celem projektu będzie wzmocnienie kompetencji kluczowych, w tym językowych, rozwijanie umiejętności uczenia się, nabycie nowych kompetencji niezbędnych do rozwoju osobistego oraz przyszłego rozwoju zawodowego.

W projekcie weźmie udział 10 uczniów, którzy wraz z nauczycielami-opiekunami wyjadą do szkoły partnerskiej w Gulbene na Łotwie. Wyjazd edukacyjny będzie trwał 7 dni, podczas których uczniowie w międzynarodowych grupach będą wykonywać zadania projektowe. Ten tydzień będzie swoistym treningiem przed wyzwaniami osobistymi i profesjonalnymi, które czekają naszych uczniów w przyszłości.

W ramach pomocy w przygotowaniach do wyjazdu uczniowie będą brali udział w kursie językowym oraz w zajęciach z przygotowania kulturowego.

Poniżej REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA do działań w ramach mobilności ponadnarodowej (wyjazdu zagranicznego) w przedsięwzięciu „Tydzień kształtowania kompetencji kluczowych jako trening przed przyszłymi wyzwaniami osobistymi i zawodowymi” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

TERMIN ZŁOZENIA KARTY: 30 września 2020 r. godz. 15.00

 

[HN]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!