Aktualności rok szkolny 2023/24

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Utworzono: piątek, 29 września 2023
Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Starsze dwie grupy poszły do świetlicy OSP w Studzienicach, gdzie obejrzały bajkę w sali kinowej i uczestniczyły w zabawach przygotowanych z tej okazji.
Szkolny Tydzień Sportu

Szkolny Tydzień Sportu

Utworzono: poniedziałek, 25 września 2023
Spotkaniem z niezwykłym gościem zakończył się u nas Szkolny Tydzień Sportu. Naszą szkołę odwiedził złoty medalista olimpijski w chodzie na 50 km - Dawid Tomala. Obejrzyjcie relację z tego, co działo się przez cały tydzień.
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Utworzono: środa, 20 września 2023
Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka" 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.
Dzień kropki

Dzień kropki

Utworzono: środa, 20 września 2023
Świat przedszkola jest radosny, od jesieni aż do wiosny. Z radością dziś obwieszczamy, że rok szkolny zaczynamy! Witamy w nowym roku szkolnym wszystkie dzieci i ich rodziców! 15 września w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki. Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania...
Zakropkowani na kreatywność

Zakropkowani na kreatywność

Utworzono: niedziela, 17 września 2023
W piątek w naszej szkole, jak co roku, odbywały się klasowe akcje związane z Dniem Kropki. Na klasowy korytarzu zawisły kropki mocy, każdy przechodzący mógł poszukać swojej kropki mocy albo wybrać tą, którą bardzo chciał posiadać. Przeczytajcie i pooglądajcie, co jeszcze się działo...
Szóstoklasiści kreatywnie wspominają wakacje

Szóstoklasiści kreatywnie wspominają wakacje

Utworzono: czwartek, 14 września 2023
Co roku szóstoklasiści spotykają się raz w tygodniu na zajęciach kreatywnych. Pierwszym zadaniem, które podjęli uczniowie, było stworzenie obrazka z nadmorskich kamyczków. Poniżej przedstawiamy galerię wszystkich prac.
Narodowe czytanie za nami

Narodowe czytanie za nami

Utworzono: wtorek, 12 września 2023
W piątek, 8 września, nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie. Lekturą tegorocznej edycji była książka Elizy Orzeszkowej pt. "Nad Niemnem".
Zapraszamy na bieg

Zapraszamy na bieg

Utworzono: środa, 06 września 2023
Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna", jako główny partner ogólnopolskiego wydarzenia pn. "Wygraj z otyłością", zaprasza już 10 września do Studzienic. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, a w ramach wydarzenia m.in: biegi dla dzieci i młodzieży na różnych dystansach oraz bieg główny na dystansie 5km.
Klasy piąte witają wszystkich w nowym roku szkolnym

Klasy piąte witają wszystkich w nowym roku szkolnym

Utworzono: wtorek, 05 września 2023
Dnia 4 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2023/2024. Wszystkim uczniom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom obsługi życzymy wielu sukcesów i dobrej, owocnej współpracy.
Harcerze na obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej

Harcerze na obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej

Utworzono: sobota, 02 września 2023
Harcerze z naszej szkoły, należący do 13 DH oraz 4 HDW uczestniczyli w uroczystych obchodach 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej na cmentarzu wojennym ...
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!