Aktualności rok szkolny 2022/23

Śniadanie wielkanocne

Śniadanie wielkanocne

Utworzono: czwartek, 06 kwietnia 2023
Dzisiaj w każdej grupie dzieci zasiadły do wspólnego uroczystego śniadania wielkanocnego. Na świątecznym stole nie zabrakło jajek, szyneczki, baranka z ciasta i stroików z bazi. Śniadanie zostało rozpoczęte wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych. Po śniadaniu na przedszkolaki czekała niespodzianka. Wszystkie dzieci z radością szukały prezentów i jak co roku, zajączek...
Objazdowa wystawa interaktywna Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Objazdowa wystawa interaktywna Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Utworzono: środa, 29 marca 2023
Wczoraj przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w interaktywnej wystawie naukowej. Dzieci poprzez zabawę, obserwację i eksperymenty odkrywały tajniki nauki. Zapraszamy na bloga:
Spotkanie z Członkiniami KGW w Studzienicach

Spotkanie z Członkiniami KGW w Studzienicach

Utworzono: środa, 29 marca 2023
Wczoraj w ramach realizacji programu regionalnego Studzienickie bajtle wszystkie przedszkolaki uczestniczyły spotkaniu z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich. Dzieci poznały tradycje wielkanocne. Podziwiały dekoracje i wypieki świąteczne.
Witaj wiosno!

Witaj wiosno!

Utworzono: wtorek, 21 marca 2023
Jak, co roku 21 marca jest dla naszych przedszkolaków szczególnie radosnym i kolorowym dniem, budzącym wiele emocji. Przywitanie wiosny zaczęliśmy od obejrzenia przedstawienia w wykonaniu Pszczółek.
Światowy Dzień Matematyki

Światowy Dzień Matematyki

Utworzono: czwartek, 16 marca 2023
Międzynarodowy Dzień Matematyki (IDM) to obchody ogólnoświatowe. Święto jest okazją do pobudzania kreatywności i zwrócenia uwagi na powiązania między matematyką a otaczającym nas światem
Europejski Dzień Logopedy w przedszkolu

Europejski Dzień Logopedy w przedszkolu

Utworzono: czwartek, 09 marca 2023
W poniedziałek 6 marca obchodzono w całej Europie Dzień Logopedy. Z tej okazji w wielu szkołach i przedszkolach odbywają się działania profilaktyczne. To dobra okazja, aby dzieci dowiedziały się więcej o pracy logopedów. Logopeda udziela pomocy osobom z trudnościami w językowym porozumiewaniu się.
„Dobro wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki”

„Dobro wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki”

Utworzono: poniedziałek, 06 marca 2023
W piątek nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć przedstawienie w wykonaniu Teatru Lalek Kukiełka. Dzieci poznały historię biednego Szewczyka, który czyniąc bezinteresownie dobro pomagał innym w potrzebie.
Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura

Utworzono: poniedziałek, 27 lutego 2023
Światowy Dzień Dinozaura to wspaniała okazja do przybliżenia dzieciom tych prehistorycznych zwierząt. Z tej okazji w przedszkolu przygotowano wiele ciekawych propozycji zabaw. Wiele frajdy przyniosły zabawy m.in. w archeologów i wykopaliska prowadzone w piasku, lodzie i masie solnej.
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Utworzono: piątek, 10 lutego 2023
Wczoraj obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Święto osób, które zajmują szczególne miejsce w sercu małego dziecka. To dla nich wnuczęta na tą uroczystość nauczyły się pięknie recytować wierszyki, śpiewać piosenki i tańczyć.
Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy w przedszkolu

Utworzono: piątek, 03 lutego 2023
Wtorek był niezwykłym dniem dla przedszkolaków, wyczekiwanym przez wiele tygodni. Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie z bajek, panowała radość i ekscytacja. Przedszkolaki bawiły się wspaniale przy muzyce w swojej sali, uczestniczącw zabawach ruchowych i pląsach, tworząc koła, pary i pociągi.
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!