Aktualności rok szkolny 2019/20

Z pomocą dla powstańców przychodzi 6a

Z pomocą dla powstańców przychodzi 6a

Utworzono: czwartek, 26 września 2019
To był pociąg do zagadek… 24 września klasa VIa odwiedziła Muzeum Śląskie. Wszystko w tym dniu było wyjątkowe od transportu /pociąg/ po panoramę Katowic oglądaną z wysokości wieży szybu Warszawa II Najbardziej emocjonujące okazały się chwile w pokoju zagadek "Skrytka powstańców.
Szósta b w Muzeum Śląskim

Szósta b w Muzeum Śląskim

Utworzono: środa, 18 września 2019
Kolejną klasą, która odwiedziła Muzeum Śląskie, była 6b. Szóstoklasistom również dopisała pogoda i humory. Chociaż na wieży widokowej bardzo wiało, nie zabrakło chętnych do obejrzenia panoramy Katowic. Zagadki ze "Skrytki powstańców" wszystkich bardzo zaciekawiły i pobudziły do myślenia i współpracy.
Zakropkowany poniedziałek

Zakropkowany poniedziałek

Utworzono: poniedziałek, 16 września 2019
W Studzienicach na Dzień Kropki była: kropkowa gra w skojarzenia i przysłowia, zabawę ruchową z TopATop, kropkowa ścieżka sensoryczna, sensoryczne kropki dotykowe. Poza tym z kropek powstawały kolorowe buźki i obrazki. Każdy pochwalił się swoją SUPERMOCĄ.
Powstańczy Escape Room

Powstańczy Escape Room

Utworzono: środa, 11 września 2019
10 września klasa ósma zwiedziła Muzeum Śląskie w Katowicach w ramach edukacji regionalnej i zajęć upamiętniających stulecie powstań śląskich (1919, 1920, 1921). Uczniowie zobaczyli wystawy stałe czyli: Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku, Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni wieków, Galeria śląskiej sztuki sakralnej, Galeria plastyki nieprofesjonalnej,...
Wyjątkowa płyta "Wam powstańcy - gizdy z Pszczyny"

Wyjątkowa płyta "Wam powstańcy - gizdy z Pszczyny"

Utworzono: poniedziałek, 09 września 2019
"Wam Powstańcy - gizdy z Pszczyny" - taki tytuł nosi wyjątkowy album muzyczny, którego premiera odbyła się na pszczyńskim rynku. Wydawcą płyty, która ukazała się z okazji 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego, jest Pszczyńskie Centrum Kultury.
Udział w akcji Narodowe Czytanie 2019

Udział w akcji Narodowe Czytanie 2019

Utworzono: piątek, 06 września 2019
6 września uczniowie klas piątych oraz szóstych zebrali się w sali gimnastycznej, by wspólnie wysłuchać noweli Marii Konopnickiej pt. Dym. Tym samym nasza szkoła przyłączyła się do tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.
Zebranie rodziców dzieci szkolnych

Zebranie rodziców dzieci szkolnych

Utworzono: wtorek, 03 września 2019
Dyrekcja ZSP w Studzienicach informuje, że we wtorek 10 września 2019r. odbędzie się zebranie rodziców dzieci szkolnych. Początek zebrania o godz. 17:00. Zebranie odbędzie się w sali gimnastycznej (część ogólna z dyrekcją) i w klasach (z wychowawczyniami poszczególnych klas). Zapraszamy!
"Wracamy odkrywać talenty" - inauguracja roku szkolnego 2019/20

"Wracamy odkrywać talenty" - inauguracja roku szkolnego 2019/20

Utworzono: poniedziałek, 02 września 2019
2 września br. o godz. 8:00 spotkaliśmy się w kościele, by udziałem we mszy św. rozpocząć nowy rok szkolny. Na zakończenie mszy św. pierwszoklasistom zostały poświęcone tornistry i przybory szkolne, a potem wszyscy uczniowie, nauczyciele i niektórzy rodzice udali się do szkoły by wziąć udział w krótkim, radosnym programie artystycznym...
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!