Absolwent Roku Szkolnego 2020/2021

 W czwartek, 24 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia tytułów Absolwenta Roku 2021 uczniom klas ósmych szkół podstawowych zarządzanych przez gminę Pszczyna. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem platformy internetowej. Najlepszych uczniów wyróżnił burmistrz Dariusz Skrobol.

- Nasze dzisiejsze spotkanie jest efektem niezwykłej ambicji, która cechuje najlepszych uczniów pszczyńskich szkół podstawowych. Jestem dumny z Waszych osiągnięć. To nie był łatwy czas. Pandemia spowodowała, że zmienił się system nauczania. Wy poradziliście sobie z tym znakomicie. Gratuluję niezwykłych osiągnięć i życzę kolejnych sukcesów. Zasłużyliście na wyróżnienie ponieważ bardzo dobre wyniki są efektem ciężkiej pracy. Gratuluję i dziękuję również dyrekcji i nauczycielom, za sprawne prowadzenie szkół w ostatnich kilkunastu miesiącach. Czas pandemii był czasem, kiedy błyskawicznie musieliśmy wdrażać nowe rozwiązania, co wymagało ogromnego zaangażowania, żeby wszystko sprawnie funkcjonowało. I to się udało - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol, który odniósł się także do wyborów przed którymi stoją obecnie absolwenci pszczyńskich szkół podstawowych - Moi drodzy, stoicie w przeddzień bardzo ważnej decyzji, która na pewno będzie miała wpływ na waszą przyszłość. Decyzja ta zdeterminuje was na najbliższe lata. Życzę trafnych wyborów.

Tytuł Absolwenta Roku Szkolnego otrzymali uczniowie za wysokie wyniki w nauce i postawę uczniowską podczas całego okresu edukacji w szkole podstawowej oraz za uzyskanie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem. W trakcie spotkania wyróżniono także laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Uczniowie otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz bony.

W spotkaniu z wybitnymi absolwentami udział wzięli również zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok oraz zastępca burmistrza Piotr Sidzina, a także dyrektorzy pszczyńskich placówek oświatowych.

źródło: pszczyna.pl

Tytuł Absolwenta Roku Szkolnego 2020/2021 z naszej szkoły otrzymała Julia Gawlik. Gratulujemy!

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!