Zajęcia pozalekcyjne

 
ZAPRASZAMY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

PONIEDZIAŁEK

08:00 – 08:45 Zajęcia wyrównawcze kl. III a – A. Gregorczyk
08:00 – 08:40 Zajęcia logopedyczne kl. III a – K. Utrata
08:40 – 10:00 Zajęcia logopedyczne kl. II a – K. Utrata
08:55 -  09:40 Zajęcia wyrównawcze kl. II a – M. Bałuch
12:55 - 13:40 Zajęcia rozwijające kl. III b – M. Bartas
13:00 – 14:00 Zajęcia logopedyczne kl. III b – K. Utrata
14:00 – 14:30 Zajęcia logopedyczne kl. V – K. Utrata
13:50 – 14:35 Język francuski kl. IV - I. Przemyk
14:35 – 16:20 Zajęcia sportowe - gry zespołowe – M. Rom

WTOREK

09:10 – 09:50 Zajęcia logopedyczne kl. II b – K. Utrata
11:50 – 12:35 Kółko naukowe TIK kl. III a – A. Gregorczyk, K. Pławecka
12:00 – 12:30 Zajęcia logopedyczne kl. III a – K. Utrata
13:00 – 13:40 Zajęcia logopedyczne kl. II a – K. Utrata
13:50 – 14:35 Zajęcia wyrównawcze z matematyki – H. Kokot

ŚRODA

08:00 – 08:45 Język francuski kl. IV – I. Przemyk
08:00 – 08:45 Zajęcia wyrównawcze z matematyki – H. Kokot
12:55 – 13:40 Kółko naukowe kl. II a – M. Bałuch
12:55 – 13:40 Zajęcia wyrównawcze kl. II b – D. Wawrzyczek
12:50 – 13:10 Zajęcia logopedyczne kl. II b – K. Utrata
13:10 – 13:50 Zajęcia logopedyczne kl. II a – K. Utrata
13:50 – 14:20 Zajęcia logopedyczne kl. IV – K. Utrata
13:50 – 14:35 Kółko czytelnicze – M. Czarnecka
13:50 – 14:35 SU „Grosik” – D. Wawrzyczek

CZWARTEK

08:00 – 08:45 Komunijki – J. Pławecka
08:55 – 09:40 Gimnastyka korekcyjna kl. II b – Z. Świergolik
09:00 – 10:00 Zajęcia logopedyczne kl. II b – K. Utrata
11:50 – 12:50 Zajęcia logopedyczne kl. II a – K. Utrata
12:55 - 13:40 Zajęcia wyrównawcze kl. III b – M. Bartas
12:55 – 13:40 Język angielski – I. Przemyk
12:50 – 13:30 Zajęcia logopedyczne kl. III a – K. Utrata
13:30 – 14:30 Zajęcia logopedyczne kl. VI – K. Utrata
13:50 – 14:35 Koło przyrodnicze – Z. Świergolik
14:40 – 18:00 IX, IV-V udział w czwartkach lekkoatletycznych – J. Piasek, M. Rom

PIĄTEK

13:50 – 14:35 Kółko czytelnicze/Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – M. Czarnecka

Zajęcia wg odrębnego planu /okazjonalne/:

ERM – J. Pławecka
Zajęcia muzyczne – K. Janik
Udział w dodatkowych turniejach, zawodach sportowych, występach - /soboty, niedziele/

Zajęcia prowadzone przez podmioty pozaszkolne:

Środa 12:00 – 20:00 - Zajęcia Ogniska Muzycznego – gra na gitarze
Poniedziałek 17:30 – 18:30, czwartek 17:00 – 18:00 – Centrum Aktywności Ruchowej – minipiłka nożna dla dzieci 5, 6-letnich
Poniedziałek, wtorek, piątek 16:00 – 20:00 – LKS Studzienice /listopad-marzec/ - zajęcia piłki nożnej

 

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!