Świetlica

Świetlica zaprasza od 6:30 - 16:30

Numer telefonu bezpośrednio na świetlicę - 882 713 956

Wychowawcy świetlicy w roku 2021/2022:

  • mgr Justyna Ryt, 
  • mgr Agnieszka Miczka,
  • mgr Grażyna Nowak,
  • mgr Aleksandra Gregorczyk,

Sprawdź, co słychać w świetlicy! – blog świetlicowy
Nasza świetlica po raz kolejny zmieniła swoją lokalizację. Tym razem znajdziemy ją na antresoli sali gimnastycznej. Mamy teraz łatwy dostęp do zabaw i gier ruchowych, a oprócz tego aktywnie spędzamy czas wolny na szkolnym placu zabaw lub podczas zajęć. Tutaj można rysować, grać w gry planszowe oraz świetnie się bawić.
W roku szkolnym 2021/2022 w świetlicy realizujemy program:

  • „Recyklinguję, nie marnuję” - program edukacyjny realizowany przez mgr A. Miczka oraz lic. J. Ryt. Program ma na celu wsparcie innych działań prowadzonych na terenie szkoły w zakresie edukacji ekologicznej. Ma on również uświadomić uczniom, że wiele materiałów podlega recyklingowi i że zanim trafią one na śmietnisko, mogą jeszcze nam posłuży.
  • „Czy wiesz co czuję?” - program realizowany przez mgr A.Miczka. Program ma na celu uwrażliwienie dziecka na drugą osobę, wzrost poczucia empatii oraz poznanie postaw umożliwiających nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z innymi osobami. Poprzez bezpieczną konfrontację z sytuacjami trudnymi, nowymi czy mogącymi budzić niepokój, prezentowana literatura dla wielu dzieci może mieć walor terapeutyczny.

Do wymienionych programów przewidziane są konkursy plastyczne, które uatrakcyjnią nasz pobyt w świetlicy.
A tak miło spędzamy czas:

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!