Księgi sukcesów

KSIĘGA SUKCESÓW 2022/2023

KSIĘGA SUKCESÓW 2021/2022

KSIĘGA SUKCESÓW 2020/2021

KSIĘGA SUKCESÓW 2019/2020

KSIĘGA SUKCESÓW 2018/2019

KSIĘGA SUKCESÓW 2017/2018

KSIĘGA SUKCESÓW 2016/2017

KSIĘGA SUKCESÓW 2015/2016

KSIĘGA SUKCESÓW 2014/2015

KSIĘGA SUKCESÓW 2013/2014

KSIĘGA SUKCESÓW 2012/2013

KSIĘGA SUKCESÓW 2011/2012

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - K. Szaniewski - finalista - op. H. Kokot
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - K. Szaniewski - wynik bardzo dobry, J. Komraus - wyróżnienie - op. H. Kokot
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - uczestnik finału - op. E. Witkowski
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon - K. Szaniewski, J. Komraus, W. Mazur - laureat - op. H. Kokot; I. Latocha - laureatka - op. U. Szafron
Konkurs Literacko-Plastyczny “Świąteczne emocje” - W. Oparowska - I m., N. Górka - II m., Anna Zembok - III m. - op. M. Pitlok
Wojewódzki Konkurs Literacki pt. “Dziecięce prawa i obowiązki w literaturze dla dzieci i młodzieży” - J. Kubeczko - III m. - op. M. Pitlok
II Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny “Ludzie listy piszą…” - J. Komraus - II m. - op. M.Pitlok

KONKURSY PLASTYCZNE

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Zaczytane wakacje” - E. Bojdoł - I m., O. Parot, A. Nieć - II m., Z. Śliwa, Z. Grzechnik - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy Konkurs Plastyczny “Podróże po Europie” - K. Przybyła - I nagroda, Z. Śliwa - II nagroda, O. Otręba, K. Lazarek - III nagroda, E. Bojdoł, M. Kloc - wyróżnienie - op. M. Bartas; Z. Odrobińska II nagroda, L. Chudzińska, M. Raj - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk, M. Piecuch - I nagroda, P. Goleniowska - II nagroda, T. Sornowski - III nagroda, K. Michniok - wyróżnienie - op. G. Nowak, Z. Wykręt - I m. A. Wróbel, M. Sakrajecka - wyróżnienia - op. K. Kapek-Cofała, J. Pyrtek, A. Komraus - II nagroda, Ewa Zembok - wyróżnienie - op. U. Szafron
Powiatowy Konkurs Plastyczny “Zdrowe zapasy na zimowe czasy” - Z. Grzechnik - wyróżnienie - op. M. Bartas; M. Kóska - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk, K. Belowska - nagroda, M. Mazur - wyróżnienie - op. G. Nowak, J. Leśniewski - wyróżnienie - op. K. Kapek-Cofała, J. Pyrtek - wyróżnienie - op. U. Szafron
Powiatowy Konkurs Plastyczny “Boże Narodzenie w moim domu, gminie, regionie …” - O. Parot - wyróżnienie - op. M. Bartas
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Najbardziej Świąteczna Torebka” - M. Sakrajecka - I m., M. Jabłońska - II m., Z. Wykręt - wyróżnienie - op. K. Kapek-Cofała
Konkurs plastyczny PCK “Ozdoba wielkanocna 2022” - F. Kania - II m. - op. W. Kosek, J. Grzechnik - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk
Powiatowy Konkurs Plastyczny “Święto polskiej niezapominajki” - A. Nieć, E. Bojdoł, O. Parot, N. Kopiecka, Z. Borkowska - wyróżnienie - op. M. Bartas, J. Pyrtek - nagroda, J. Mańkut, E. Zembok - wyróżnienie - op. U. Szafron
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Portret Mojej Mamy” - Z. Grzechnik, A. Nieć - wyróżnienie - op. M. Bartas; A. Wróbel - wyróżnienie - op. K. Kapek-Cofała
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Kartka wielkanocna” - A. Pyrtek - III m. - op. U. Szafron
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Zimowe budowle ze śniegu” - E. Zembok, I. Latocha, A. Pyrtek, M. Mazgaj - nagrody - op. U. Szafron
Rejonowy Konkurs Plastyczny “Żubr brodacz sędziwy, lasów władca” - M. Kloc - II m. - op. M. Bartas
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Misja kieszonkowe” - praca klasowa - II m. - op. U. Szafron

INNE

XXIV Konkurs Gwarowy "Pogodejmy po naszymu" - M. Sakrajecka - wyróżnienie specjalne - op. H. Nocoń
"Ekwiwalent za talent" - klasa IV a - II m. za kreatywność wieży talentów - op. W. Kosek
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - J. Grzegorski, S. Matejaszczyk, W. Starczewski - III m. drużynowo; indywidualnie
S. Matejaszczyk - III m. - op. J. Piasek

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

Powiatowy konkurs plastyczny “Przyleciały Anioły” - E. Paszek - III m. - op. D. Ryguła
XIII Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków - Grupa Pszczółki - I m. - op. R. Witoszek, B. Morkisz, B. Żemła
Konkurs plastyczny “Ozdoba wielkanocna” - A. Leki - I m. - op. G. Janosz

SUKCESY SPORTOWE

Mistrzostwa Pszczyny Mini Piłka Siatkowa Chłopców - kl. VII - I m.
Mistrzostwa Powiatowe Mini Piłka Siatkowa Chłopców - kl. VII - Im.
Mistrzostwa Rejonowe Mini Piłka Siatkowa Chłopców - kl. VII - II m.
Mistrzostwa Pszczyny Piłka Ręczna Chłopców - kl. VII - II m.
Mistrzostwa Powiatowe Piłka Ręczna Chłopców - kl. VII - I m.
Mistrzostwa Rejonowe Piłka Ręczna Chłopców - kl. VII - II m.
Skład piłka siatkowa kl. VII: A. Dziuban, A. Pach, M. Pławecki, D. Pośpiech, F. Janosz, K. Pyrtek, M. Kaczmarek, J. Nowak, O. Szczepek, B. Parot
Skład piłka ręczna kl. VII: M. Pławecki, D. Pośpiech, F. Janosz, K. Pyrtek, M. Kaczmarek, O. Szczepek, B. Parot

Mistrzostwa Pszczyny Piłka Siatkowa Chłopców kl. VIII - I m. (Organizator ZSP Studzienice - sala J. Piasek, M. Rom)
Mistrzostwa Powiatowe Piłka Siatkowa Chłopców kl. VIII - I m.
Mistrzostwa Rejonowe Piłka Siatkowa Chłopców kl. VIII - II m.
Mistrzostwa Pszczyny Piłka Ręczna Chłopców kl. VIII - I m. (Organizator ZSP Studzienice - POSiR J. Piasek, M. Rom)
Mistrzostwa Powiatowe Piłka Ręczna Chłopców kl. VIII - I m.
Mistrzostwa Rejonowe Piłka Ręczna Chłopców kl. VIII - II m.
Skład piłka siatkowa i piłka ręczna kl. VIII: W. Kocek, J. Komraus, K. Łakota, B. Stencel, J. Grzegorski, Sz. Grzegorski, W. Starczewski, W. Mazur, K. Bobeł

Miejski Finał Czwartków La - M. Bruno - I m. skok wzwyż, III m. bieg 1000 m, L. Janosz - I m. 600 m, I m. skok wzwyż, M. Wojciech - II m. skok w dal, M. Sosna - II m. rzut piłeczką palantową, M. Grzywacz - I m. rzut piłeczką palantową, Z. Reder - II m. rzut p.pal., L. Krzemińska - III m. rzut p.pal., Ł. Skrobol - III m. skok wzwyż, P. Szafron - I m. skok wzwyż, II m. - bieg 1000 m;
Ogólnopolski Finał Czwartków La - L. Janosz, M. Wojciech, M. Grzywacz, Z. Reder, P. Szafron - udział - op. J. Piasek, M. Rom

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Pandemia covid 19 i zawieszenie zajęć stacjonarnych w szkole, wprowadzenie nauki zdalnej - konkursy zawieszono z powodu ograniczenia kontaktów.
Kilka sukcesów można zobaczyć powyżej, w galerii dyplomów.

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o “Złote Pióro” - J. Komraus - II m. - op. K. Wadas
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego - K. Koczy - laureat - op. I. Przemyk
Międzyszkolny Konkurs “Matematyczny Kogel Mogel” dla klas VI - K Szaniewski - I m., J. Komraus - II m. - op. H. Kokot
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX - K. Koczy - wynik bardzo dobry - op. I. Przemyk
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” - A. Śliwa, M. Damasiewicz, D. Poterałowicz, Z. Tomanek, K.Szaniewski, M. Ciesielska, J. Komraus - wyróżnienie - op. H. Kokot

KONKURSY PLASTYCZNE

Powiatowy plastyczny “Dobrze jest pomagać” - N. Kopiecka - wyróżnienie - op. M. Bartas, M. Wojciech - wyróżnienie - op. M. Sojka, A. Romanko - nagroda, M. Grzywacz - wyróżnienie op. G. Nowak, M. Żurawska - nagroda, A. Przewoźnik - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk
Ogólnopolski plastyczny “Zrozumieć niepełnosprawność” - M. Kloc - II m. - op. M. Bartas
Powiatowy plastyczny “Święci - uśmiechnięci” - J. Grzechnik - nagroda - op. M. Bartas

KONKURSY SPORTOWE

Powiatowe zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chł. kl. I-III - IV m.
Mistrzostwa Pszczyny w minisiatkówce - chł. kl. VI - I m.
Mistrzostwa Pszczyny w tenisie stołowym - chł. kl. VII - A. Molak, M. Makówka - III m.
Mistrzostwa Powiatu w siatkówce - chł. kl. VII-VIII - I m.
Mistrzostwa Powiatu w minipiłce ręcznej - chł. kl. VI - I m.
Mistrzostwa Powiatu w badmintonie - kl. VII - A. Molak, F. Pietryja - III m., kl. VI - J. Grzegorski, K. Szaniewski - III m.
- op. J. Piasek, M. Rom

INNE

Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny “Wkraczasz w dorosłość - wybieraj” - K. Pławecka, M. Lazarek - III m. - op. K. Pławecka

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny “Jesienne w sadzie i ogrodzie” - II m. Grupa Pszczółki - op. G. Janosz
Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny “Ozdoba choinkowa” - I m. K. Belowska - op. G. Janosz

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o “Złote Pióro” - J. Komraus - II m. - op. K. Wadas
Konkurs Mitologiczny “Która najpiękniejsza?” - M. Ciesielska, T. Sałaj - III m. - op. K. Wadas
Powiatowy konkurs “Ojczyzna Polszczyzna” - K.Stencel, J. Gleń - IV m. - op. K. Wadas
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pogodejmy po naszymu“ - K. Kamiński - wyróżnienie II st. - op. M. Bartas, L. Krzemińska - wyróżnienie II st. - op. G. Nowak
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX - K. Koczy - wynik bardzo dobry - op. I. Przemyk
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” - J. Makówka - laureat - op. U. Brachaczek - Stekla, K. Szaniewski, D. Poterałowicz - wynik bardzo dobry - op. H. Kokot; L. Krzemińska, K. Leśniewska - wyróżnienie - op. G. Nowak, M. Bartas; E. Maciąg, A. Śliwa, M. Damasiewicz, J. Komraus, Z. Tomanek, K. Koczy - wyróżnienie - op. H. Kokot; A. Molak - wyróżnienie - op. U. Brachaczek - Stekla
Ogólnopolski Konkurs na Platformie Eduelo “Matematyka jest wszędzie” - K. Szaniewski - II m., ZSP Studzienice - III m. - op. H. Kokot

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik” - L. Krzemińska - nagroda, M. Grzywacz i Ł. Skrobol - wyróżnienie - op. G. Nowak, M. Kloc - nagroda, A. Wódka - wyróżnienie - op. M. Bartas; M. Otręba - wyróżnienie, M. Tkaczyk, B. Myszor - nagroda - op. M. Bałuch; P. Kucz, T. Skrobol, A. Przewoźnik, M. Żurawska - I b - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk
K. Szaniewski - nagroda - op. Z. Świergolik,

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Książętach Pszczyńskich "Hochbergowie - książęta na pszczyńskim zamku" - J. Komraus, K.Szaniewski - I m. - op. Milena Pitlok

KONKURSY PLASTYCZNE

Powiatowy “Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie, gminie, regionie” - Z. Tomanek - nagroda, M. Masny, M. Kaczmarek - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Rakiety w domu i zagrodzie” - M. Ciesielska - I m. - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Symbole, które łączą Polaków" - A. Romanko - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Barwy ojczyste” - A. Dyduch - I m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Przyleciały anioły” - K. Pławecka - Nagroda Głosu Pszczyńskiego. - op. M. Bartas
Powiatowy “Wielkanocny zajączek” - K. Pławecka - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy „Bezpiecznie bawimy się latem …” - A. Romanko, Ł. Skrobol - wyróżnienie - op. G. Nowak, K.Chrobok - wyróżnienie -op.M.Bałuch
Ogólnopolski fotograficzny „Wakacyjne wojaże po świecie” - Z. Latocha - III m. - op. M. Bartas

KONKURSY MUZYCZNE

Udział Gryfnych Bajtli w przeglądzie “Mały Brzym” w Pszczynie - op. K. Janik, M. Bartas
37 Wodzisławskie Spotkania z Folklorem - Gryfne Bajtle - III m. - op. K. Janik, M. Bartas
XXIV Festiwal Folklorystyczny Dzieci i Młodzieży w Woli - Gryfne Bajtle - III m. - op. K. Janik, M. Bartas
Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej - O. Piech, M. Wrona - I m., op. J. Pławecka, G. Nowak

KONKURSY SPORTOWE
kl. IV - VI:
Gminne zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chł. kl. IV - II m.
Mistrzostwa Pszczyny w minipiłce ręcznej - chł. kl. V-VI - IV m.
Mistrzostwa Pszczyny w minisiatkówce - chł. kl. V-VI - II m.
Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce - chł. kl. V-VI - I m.
Mistrzostwa Rejonu w minisiatkówce- chł. kl. V-VI - II m.
Mistrzostwa Pszczyny w Badmintonie - kl. VI - A. Molak, F. Pietryja - III m.
Pszczyński “Bieg W Parku” - T. Sałaj - I m., J. Gawlik, M. Oparowski - III m., A. Gawlik, M. Pyrtek, S. Matejaszczyk, M. Stencel - IV m. /wzięło udział 25 uczn. kl. I – VIII; 18 miejsc dekorowanych/;
Miejski Finał Czwartków LA - /10 medali/: T. Sałaj - I m. w biegu na 1000 m, W. Kocek, S. Grzegorski - I m. w rzucie p. palantową,
A. Gawlik, M. Ryś, A. Molak - II m. w rzucie pp, Z. Tomanek, K. Lipiec, K. Bobeł III m. w rzucie pp., J. Gawlik - III m. w skoku w dal
kl. V b: W. Kocek - I m., J. Komraus - III m. w rzucie p. palantową;
kl. VI: A. Molak, M. Ryś - II m. w rzucie p. palantową, T. Szafron - I m. w biegu na 300 m, M. Grzechnik - III m. w biegu na 60 m;
kl. VII: A. Wiera - I m., J. Jurczak - III m. w rzucie p. palantową;
Ogólnopolski Finał Czwartków LA - T. Sałaj - II m. w biegu na 1000 m, W. Kocek - VIII m. op. J. Piasek, M. Rom

INNE

Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny “Z profilaktyką na ty” - drużyna: M. Ciesielska Z. Tomanek, Sz. Grzegorski - I m. - op. K. Pławecka
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Z. Tomanek, M. Masny, K. Szaniewski, S. Grzegorski - III m. - op. J. Piasek

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny “Ozdoba wielkanocna” - A. Wróbel - wyróżnienie - op. U. Szafron
Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny “Jesienne zwyczaje zwierząt” - I. Latocha - I m. op. G. Janosz, Z. Śliwa - wyróżnienie - op. D. Ryguła, A. Laby, E. Drzewiecka - wyróżnienie - op. B.Żemła, E. Wódka, P. Morkisz, M. Jabłońska - wyróżnienie - op. R. Witoszek
Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny “Bohaterowie naszych bajek” - K. Lazarek, M. Sakrajecka, M. Kloc - nagroda, J. Grzechnik, A. Pyrtek, A. Laby, Z. Śliwa - wyróżnienie - op. D. Ryguła, G. Janosz
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Chociaż mamy mało lat, chcemy by czysty i piękny był nasz świat" - J. Mańkut - II m. - op. G. Janosz, E. Drzewiecka - III m., A. Laby - wyróżnienie - op.B.Żemła, Z.Śliwa - wyróżnienie - op. D.Ryguła.
Powiatowy konkurs plastyczny “Wiosenna łąka” - grupa Pszczółki - I m. - op. G. Janosz, D. Ryguła
Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków - I m. - op. D. Ryguła, R.Witoszek, G. Janosz, U. Szafron

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o “Złote Pióro” - M. Otręba - Im. - op. K. Wadas
Powiatowy konkurs Polonistyczno-Historyczny “Niepodległa a sprawa Śląska w 1918 r.” - J. Murak, D. Janosz - V m. - op. K. Wadas, A. Chlebek-Rolska
Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Pingwin” - K. Szaniewski - laureat - op. A. Chlebek - Rolska
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Górnym Śląsku “Silesia Incognita” - J. Makówka, K. Masny oraz M. Serwa, M. Otręba - finaliści - op. A. Chlebek - Rolska
Wojewódzki Konkurs “Edukacja regionalna w szkole” - J. Makówka, K. Masny, M. Otręba, K. Pławecka, Z. Janosz, N. Goleniowska - III m. - op. A. Chlebek - Rolska, K. Pławecka
Międzygminny Konkurs Recytatorski „Jesteśmy Jedną Rodziną” - P. Kamińska - wyróżnienie I st., K. Segieta - wyróżnienie III st. - op. K. Wadas
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pogodejmy po naszymu“ - Z. Janosz - I m. - op. D. Wawrzyczek,
Powiatowy Konkurs Europejski - M. Pławecki, M. Kaczmarek - IV m. - op. M. Bałuch, D. Wawrzyczek
Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny “Należy wierzyć w baśnie” - K. Pławecka - I m., Z. Tomanek M. Ciesielska - wyróżnienie - op. K. Wadas

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX - J. Murak - wynik bardzo dobry - op. M. Czarnecka; K. Koczy - wynik dobry - op. I. Przemyk
Konkurs „Christmas Carols & Songs” - P. Kamińska, O. Piech - IV m. - op. I. Przemyk, M. Czarnecka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - J. Makówka - laureat - op. U. Brachaczek - Stekla
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” - K. Szaniewski - wynik bardzo dobry, Z. Tomanek, J. Gawlik - wyróżnienie - op. H. Kokot; J. Makówka, M. Wróbel - wyróżnienie - op. U. Brachaczek - Stekla,
Międzyszkolny Konkurs “Matematyczny Kogel Mogel” klas IV - K. Szaniewski - II m. - op. H. Kokot

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik” - M. Kloc - nagroda główna, K. Leśniewska - wyróżnienie - op. M. Bartas; M. Grzywacz - wyróżnienie - op. G. Nowak; A. Gawlik - wyróżnienie - op. D. Wawrzyczek; M. Ciesielska, J. Komraus, J. Gawlik, D. Janosz - wyróżnienie - op. Z. Świergolik,
Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Historyczny “Z biegiem Wisły” - M. Otręba, P. Wiera - III m. - Z. Świergolik, A. Chlebek - Rolska
Powiatowy “Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach” - M. Kaczmarek, A. Pach - III m. - op. D. Wawrzyczek, M. Bałuch

Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej - K. Koczy - IV m. - op. J. Pławecka

KONKURSY PLASTYCZNE

Powiatowy “Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie, gminie, regionie” - M. Kloc, M. Ryś - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Boże Narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach” - A. Śliwa, J. Gawlik, K. Stencel - nagroda - op. M. Bartas
Powiatowy „Wolontariat - otwarte serca, otwarte dłonie" - M. Kloc - II m., A. Wódka, J. Odrobińska - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy “Przyleciały anioły” - K. Pławecka - II m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Wielkanocny zajączek” - K. Pławecka - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy “Święci uśmiechnięci’ - L. Drzewiecka - wyróżnienie - op. G. Nowak
„Laurka dla żubra” - K. Pławecka - I m. - op. M. Bartas
Powiatowy „A Wiosna przyszła pieszo …” - A. Wódka, B. Bobeł - wyróżnienie - op. M. Bartas; D. Lidak - wyróżnienie, N. Górka - wyróżnienie - op. M. Bałuch, P. Wiera - nagroda, M. Grzywacz, N. Dyjas, A. Romanko - wyróżnienie - op. G. Nowak, N. Gogol - wyróżnienie - op. D. Wawrzyczek
Wojewódzki fotograficzny „Przyjaciel i ja – zabawa na 102” - A. Dyduch - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski “Podróże po Polsce” - A. Wódka - II m. - op. M. Bartas

KONKURSY MUZYCZNE

Udział “Gryfnych Bajtli“ w przeglądzie “Mały Brzym” w Pszczynie - op. K. Janik, M. Bartas
Międzynarodowy Przegląd Zespołów Regionalnych ZŁOTY KŁOS - Gryfne Bajtle - III m. - op. K. Janik, M. Bartas
XIV Wiosenne Spotkanie z Folklorem - M. Masny, W. Kocek - III m., O. Piech - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej - O. Piech - I m., L.Krzemińska - II m. - op. J. Pławecka, G. Nowak

KONKURSY SPORTOWE
kl. I - III:
Gminne zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chł. kl. III b - II m. - op. D. Wawrzyczek, dz. kl. III a,b - II m. - op. M.Bałuch, D. Wawrzyczek, chł. kl. III a - V m. - op. M. Bałuch
kl. IV - VI:
Turniej piłki nożnej “Dzień Piłkarza” - chł. kl. IV - I m.
Gminne zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chł.i dz. kl. V - IV m.
Mistrzostwa Pszczyny w minipiłce ręcznej - chł. kl. IV-VI - II m.
Mistrzostwa Powiatu w minipiłce ręcznej - chł. kl. IV-VI - I m.
Mistrzostwa Rejonu w minipiłce ręcznej - chł. kl. IV-VI - II m.
Mistrzostwa Pszczyny w minikoszykówce - chł. kl. IV-VI - IV m.
Mistrzostwa Pszczyny w minisiatkówce - chł. kl. IV-VI - I m.
Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce - chł. kl. IV-VI - II m.
Mistrzostwa Pszczyny w Badmintonie - A. Molak, F. Pietryja - II m.
Pszczyński “Bieg W Parku” - T. Szafron - I m.; S. Węglarz - II m.; A. Janosz, T. Sałaj, M. Oparowski - IV m., N. Stobik, , M. Ryś - VI m.
Miejski Finał Czwartków LA - kl. IV b: W. Kocek - I m., J. Komraus - III m. w rzucie p. palantową;
kl. V: A. Molak, M. Ryś - II m. w rzucie p. palantową, T. Szafron - I m. w biegu na 300m, M. Grzechnik - III m. w biegu na 60 m;
kl. VI: A. Wiera - I m., J. Jurczak - III m. w rzucie p. palantową;
Pszczyńska Spartakiada Młodzieży - T. Szafron - I m. w biegu na 300 m., W. Kocek - I m. w rzucie p. palantową,
M. Grzechnik - III m. w biegu na 60 m, J. Jurczak - II m. w rzucie p. palantową,
Ogólnopolski Finał Czwartków LA - udział: J. Komraus, K. Bobeł, M. Grzechnik, T. Szafron, M. Ryś, A. Wiera, M. Lazarek, J. Jurczak,
op. J. Piasek, M. Rom

INNE
Gra terenowa „Z żubrem przez historię” – drużyna: J. Janosz, P. Kamińska, Z. Romanko, K. Segieta, I. Maciąg, K. Pławecka, D. Janosz – II m. - op. M. Bartas
Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny “Z profilaktyką na ty” - drużyna: K. Pławecka, D. Janosz, I. Maciąg - I m. - op. K. Pławecka
Międzyszkolny konkurs logopedyczny “Logopedyczne opowiadania do języczków łamania” - T. Sałaj - II m. - op. K. Utrata

 NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 -

Wykorzystujemy nasz potencjał, rozwijamy nasze zdolności, jesteśmy systematyczni i wytrwali - odnosimy sukcesy!

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Powiatowy konkurs “Ojczyzna Polszczyzna” - K. Koczy, D. Janosz - V m. - op. M. Czarnecka
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - Z. Tomanek - IV m. - op. Maria Bartas
Gminny Konkurs Pięknego Czytania - K. Koczy - I m. - op. M. Czarnecka; M. Ciesielska - I m. - op. M. Bartas, M. Wrona - III m - op. A. Gregorczyk
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Poezja dla mamy i taty” - Z. Tomanek - I m. - op. M. Bartas, J. Kubeczko - III m. - op. D. Wawrzyczek
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - Z. Tomanek - wyróżnienie - op. M. Bartas
Międzygminny Konkurs Recytatorski „Jesteśmy Jedną Rodziną” - A. Perczak - wyróżnienie II st. - op. M. Czarnecka
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pogodejmy po naszymu“ - Z. Janosz - wyróżnienie III st. - op. D. Wawrzyczek, Z. Tomanek - wyróżnienie I st. - op. M. Bartas, W. Myszor - wyróżnienie III st. - op. A. Gregorczyk
Powiatowy “Omnibus 2017” -J. Komraus - III m. - op. M. Bartas
Ogólnopolska Olimpiada ”Olimpusek” - F. Dutkiewcz, J. Komraus, M. Kaczmarek - laureaci - op. D. Wawrzyczek
Konkurs plastyczno - literacki “Imagine Sienkiewicz” - K. Pławecka - I m. - op. M. Czarnecka
Konkurs czytelniczo - plastyczny "Czytamy - tworzymy lapbooki" - K. Pławecka - I m., I. Maciąg - wyróżnienie - op. M. Czarnecka
Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny “Należy wierzyć w baśnie” - K.Pławecka - III m. - op. M. Czarnecka
Powiatowy Konkurs Językowo - Plastyczny "Letter to Santa Claus - List do św. Mikołaja" - K. Pławecka - I m., M. Lazarek - IV m. - op. I. Przemyk
Powiatowy Konkurs Gramatyczny z Języka Angielskiego "BABEL 2016" - J. Murak - I m. - op. I. Przemyk
Konkurs Poezji i Prozy Frankofońskiej “J’adoreNoël” - P. Kamińska - II m., Z. Romanko - wyróżnienie - op. I. Przemyk
Macmillan Primary School Tournament V - Z. Borkowska - II m. - op. I. Przemyk
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX - Z. Borkowska - wynik bdb, K. Koczy - wynik db - op. I. Przemyk
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - J. Makówka - laureat - op. H. Kokot
Wojewódzki Konkurs “Nudna Matematyka” - J. Makówka - II m. - op. H. Kokot
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” - J. Makówka - laureat, A. Molak, K. Koczy, P. Wiera, M. Wróbel - wyróżnienie - op. H. Kokot; K. Szaniewski - wynik bardzo dobry, M. Ciesielska, J. Komraus - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - J. Makówka - IV m. - laureat, K. Szaniewski - VII m. - laureat - op. H. Kokot, M. Bartas
Międzyszkolny Konkurs “Matematyczny Kogel Mogel” klas VI - J. Makówka - I m., M. Wróbel - IV m. - op. H. Kokot
Międzyszkolny Konkurs “Matematyczny Kogel Mogel” klas IV - A. Molak, F. Komraus - IV m. - op. H. Kokot
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny “Sowa mądra głowa” - K. Szaniewski - IV m. - op. M. Bartas, I. Masny - V m. - op. A. Gregorczyk
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik” - K. Szaniewski, M. Ciesielska, M. Masny, J. Gawlik, D. Janosz, J. Gleń, K. Masny - wyróżnienia - op. M. Bartas, Z. Świergolik
Powiatowy “Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach” - K. Łakota, K. Szaniewski - I m. drużynowo - op. M. Bartas
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy “Dobry Przyrodnik 2017” - J. Makówka - III m. - op. Z. Świergolik
Ogólnopolski konkurs na zielnik “Minieuroland inspiruje naturą” - K. Pławecka - nagroda - op. Z. Świergolik, K. Pławecka; klasa IV - wyróżnienie - op. Z. Świergolik
Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Pingwin” - D. Janosz - laureat - op. A. Chlebek - Rolska
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Górnym Śląsku “Silesia Incognita” - K. Makówka, K. Masny - II m. - op. A. Chlebek - Rolska
Powiatowy Konkurs Historyczny “Panowie na pszczyńskim zamku - Piastowie, Thurzonowie, Promnitzowie” - K. Stencel, D. Wiera - I m. - op. A. Chlebek - Rolska
Powiatowy Konkurs Historyczny „500 lat Reformacji na Górnym Śląsku” - I. Maciąg, A. Wiera - V m. - op. A. Chlebek - Rolska
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi Pszczyńskiej "Tradycje i zwyczaje” - K. Koczy, K. Pławecka - I m. - op. A. Chlebek - Rolska, K. Pławecka
Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej - K. Koczy - I m. - op. J. Pławecka
KONKURSY PLASTYCZNE
Powiatowy “Francuski - dlaczego nie?” - K. Pławecka - wyróżnienie - op. K. Pławecka, I. Przemyk
Powiatowy “Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie, gminie, regionie” -B. Odrobiński, W. Kocek, K. Zembok, Z. Romanko, K. Pławecka - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy “Jesienne stworki, zwierzaki i cudaki z pszczyńskich lasów” - S. Wiera - wyróżnienie - op. M. Bałuch; M. Kaczmarek, J. Kubeczko - wyróżnienie - op. D. Wawrzyczek
Powiatowy “Przyleciały anioły” - K. Pławecka - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Ekologiczna kartka świąteczna” - M. Kokot - nagroda - op. M. Bartas
Powiatowy “Wielkanocny zajączek” - K. Pławecka - III m. - M. Bartas
Powiatowy “Kartka wielkanocna” - K. Pławecka - wyróżnienie - M. Bartas
Powiatowy “Portret mojej mamy” - N. Pośpiech - nagroda, W. Mazur - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy “25 lat Państwowej Straży Pożarnej - profesjonalni, sprawni, pomocni” - K. Łakota - I m., Z. Tomanek - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy „W różanym ogrodzie” - N. Pośpiech - wyróżnienie - op. M. Bartas
KONKURSY MUZYCZNE
Udział “Gryfnych Bajtli” w eliminacjach, zakwalifikowanie się i wyróżnienie w finale “Śląskiego śpiewania” w Koszęcinie - op. K. Janik, M. Bartas
Udział “Gryfnych Bajtli“ w przeglądzie “Mały Brzym” w Pszczynie - op. K. Janik, M. Bartas
Rejonowy Konkurs Piosenki Religijnej – P.Kamińska - I m. - op. J. Pławecka
KONKURSY SPORTOWE
Gminne zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chł. kl. II a, b - II m. - op. M. Bałuch, D. Wawrzyczek, dz. kl. III a - I m. - op. A. Gregorczyk
Turniej piłki nożnej “Dzień Piłkarza” - chł. kl. III-V - I m.
Mistrzostwa Pszczyny w minipiłce ręcznej - dz. i chł. kl. V-VI - II m.
Mistrzostwa powiatu w minipiłce ręcznej - dz. III m.; chł. III m.
Mistrzostwa Pszczyny w minikoszykówce - chł. kl. VI - II m.
Mistrzostwa powiatu w minikoszykówce - chł. III m.
Mistrzostwa powiatu w minisiatkówce - chł. kl. VI - I m.
Mistrzostwa rejonu w minisiatkówce - chł. - II m.
Pszczyński “Bieg W Parku” - T. Szafron, J. Janosz - I m.; J. Gawlik - III m.; N. Stobik, T. Sałaj, S. Węglarz - IV m.; A. Janosz, P. Poterałowicz - V m.; M. Oparowski, P. Olejarczyk, W. Leki - VI m.
Miejski Finał Czwartków LA - kl. III: W. Kocek - III m. w rzucie p. palantową; kl. IV: A. Molak - I m. w rzucie p. palantową, T. Szafron - II m. w skoku w dal i III m. w biegu na 1000m, M. Grzechnik - I m. w biegu na 60 m; kl. V: A. Wiera - III m. w rzucie p. palantową, J. Jurczak - III m. w rzucie p. palantową; kl. VI: K. Simka - II m. w biegu na 60 m i III m. w rzucie p. palantową, P. Wiera - I m. w rzucie p. palantową, K. Bomba - III m. w rzucie p. palantową
Pszczyńska Spartakiada Młodzieży - T. Szafron - I m. w skoku w dal, K. Simka - II m. w biegu na 60 m, A. Molak - II m. w rzucie p. palantową, P. Wiera - III m. w rzucie p. palantową
Ogólnopolski Finał Czwartków LA - udział: W. Kocek, A. Molak, M. Grzechnik, T. Szafron, J. Jurczak, W. Leki, K. Bomba, P. Wiera op.: J. Piasek, M. Rom
INNE
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - K. Simka, K. Stencel, K. Grzechnik, J. Jurczak - II m. drużynowo; K. Simka - II m. indywidualnie; w turnieju powiatowym - V m. drużynowo - op. J. Piasek.

 

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 -
 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
Powiatowy Konkurs “Ojczyzna Polszczyzna” - N. Szwed, S. Simka - II m. drużynowo - op. K. Wadas, M. Basiura
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - M. Wrona - I m. - op. A. Gregorczyk; A. Molak - II m. - op. G. Nowak
Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem “Czytam, więc wiem” - M. Serwa - III m. - op. K. Wadas, M. Basiura
Gminny Konkurs Pięknego Czytania - M. Ciesielska - III m. - op. M. Bartas
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - Z. Tomanek - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pogodejmy po naszymu“ - J. Janosz - wyróżnienie I st., P. Kamińska - wyróżnienie II st. - op. G. Nowak, Z. Tomanek - wyróżnienie II st. - op. M. Bartas; M. Wrona - wyróżnienie II st. - op. A. Gregorczyk
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Poezja dla mamy i taty” - Z. Tomanek - I m. - op. M. Bartas, A. Perczak - I m. - op. G. Nowak, Z. Janosz - III m. - op. D. Wawrzyczek; O. Piech - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk
Powiatowy “Omnibus 2016” - J. Komraus - II m. - op. M. Bartas,
Powiatowy Konkurs “Christmas Stocking” - Bożonarodzeniowa Skarpeta na Prezenty - J. Gawlik - nagroda, K. Segieta - wyróżnienie - op. J. Chlebek - Zakrajewska, G. Nowak; H. Rozmus - wyróżnienie - op. A. Gregorczyk, I. Przemyk
Gminny Konkurs Językowo-Informatyczny “Welcome to Pszczyna” - N. Szwed - nagroda - op. I. Przemyk
Konkurs na najciekawszy filmik na X Powiatowym Dniu Frankofonii - I. Flisiak., O. Flisiak, Z. Piech, B. Poterałowicz - wyróżnienie - op. I. Przemyk
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - J. Makówka - laureat, B. Poterałowicz - etap rejonowy - op. H. Kokot
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” - J. Makówka, A. Molak - wynik b. dobry - op. H. Kokot, G. Nowak; Z. Tomanek, K. Szaniewski, K. Koczy, B. Poterałowicz - wyróżnienie - op. M. Bartas, H. Kokot
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - J. Makówka - II m. - laureat, C. Duda - V m. - laureat, B. Poterałowicz - VII m. - laureatka - op. H. Kokot
Międzyszkolny Konkurs “Matematyczny Kogel Mogel” klas VI - B. Poterałowicz - IV m., C. Duda - V m. - op. H.Kokot
Międzyszkolny Konkurs “Matematyczny Kogel Mogel” klas IV - P. Poterałowicz - IV m. - op. H. Kokot
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny “Sowa mądra głowa” - A. Molak - IV m. - op. G. Nowak
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny “Młody Informatyk” - I. Flisiak - I m., M.Sornowski - IV m. - op. H. Kokot
Powiatowy Konkurs Informatyczny “Pokonaj sieciorusy” - I. Flisiak - wyróżnienie - op. H. Kokot
Powiatowy “Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach” - A. Molak., J. Gawlik - I m. drużynowo - op. G. Nowak
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik” - K. Łakota, K. Szaniewski, J. Komraus, C. Duda - nagroda, A. Gawlik, D. Poterałowicz, Z. Tomanek, M. Ciesielska, I. Masny, H. Rozmus, P. Stencel, J. Gawlik, A. Molak, P. Poterałowicz, B. Poterałowicz - wyróżnienia - op. M. Bartas, D. Wawrzyczek, A. Gregorczyk, G. Nowak, Z. Świergolik
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy “EDI” - J. Makówka, C. Duda - XI m., M. Sornowski - XIII m. - op. Z. Świergolik
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy “Świat pod lupą” - M. Otręba - III m. - op. Z. Świergolik
Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Pingwin” - D. Janosz, J. Makówka - laureaci, M. Lazarek - wyróżnienie - op. A. Chlebek - Rolska
Ogólnopolski Konkurs Historyczny “O Początkach Państwa Polskiego” - J. Makówka - laureat - op. A. Chlebek - Rolska
Międzyszkolny Konkurs Historyczny “Pszczyna w komiksie” - K. Pławecka - II m. - op. A. Chlebek - Rolska
Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Cichociemni - elita polskich sił zbrojnych” - I. Flisiak - III m., S. Simka - wyróżnienie - op. A. Chlebek - Rolska
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Pszczynie “Wsi spokojna, wsi wesoła…” - J. Gleń, K. Stencel - I m. - op. A. Chlebek - Rolska
VII Powiatowy Konkurs Historyczny „Pszczyna w czasach wielkiej wojny” - B. Poterałowicz, O. Flisiak - II m. drużynowo - op. A. Chlebek - Rolska
XIV Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski - M. Lazarek, M. Chrzanowska, K. Pławecka - laureatki - op. A. Chlebek - Rolska
Powiatowy Konkurs Dziennikarsko - Fotograficzny “Wspomnienia z wakacji” - K. Łakota - III m. - op. M. Bartas

KONKURSY PLASTYCZNE
Konkurs Plastyczny “Dożynki wczoraj i dziś” - K. Pławecka - I m. - M. Bartas
Powiatowy “Francuski - dlaczego nie?” - K. Pławecka - wyróżnienie - op. K. Pławecka, I. Przemyk
Ogólnopolski “Zrozumieć niepełnosprawność” - K. Łakota - III m., K. Szaniewski, N. Stobik, Z. Tomanek - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy “Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie, gminie, regionie” - M. Ciesielska - nagroda, J. Komraus - wyróżnienie - op. M. Bartas, P. Kamińska - wyróżnienie - op. G. Nowak
Ogólnopolski “Jestem przyjacielem lasu” - J. Komraus, K. Łakota, J. Grzegorski - wyróżnienia - op. M. Bartas
Ogólnopolski ”Anioł XXI wieku”- W. Mazur - III m. - op. M. Bartas
Wojewódzki “Śląsk - moja Mała Ojczyzna” - M. Oparowski - I m, B. Odrobiński - wyróżnienie - op. M. Bartas
Wojewódzki “Mój przyjaciel żubr” - K. Łakota - III m. - op. M. Bartas, J. Gawlik - II m. A. Molak - wyróżnienie - op. G. Nowak
Powiatowy “Przyleciały anioły” - K. Pławecka - I m., B. Odrobiński - II m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Hospicjum św. O. Pio” - Z. Tomanek - I m., B. Stencel, M. Ciesielska - II m., K. Szaniewski - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Ekologiczna kartka świąteczna” - M. Kokot, K. Pławecka - nagroda - op. M. Bartas
Powiatowy “Najpiękniejsze stadiony Europy” - A. Janosz - wyróżnienie - op. G. Nowak; N. Lidak - wyróżnienie - op. A. Chlebek - Rolska, K. Pławecka - wyróżnienie - op. K. Pławecka
Powiatowy “Portret mojej mamy” - M. Pławecki - nagroda - op. M. Bałuch; Z. Tomanek, N. Stobik, B. Odrobiński , M. Kaczmarek- wyróżnienia - op. M. Bartas, D. Wawrzyczek
Powiatowy “Wielkanocny Konkurs Plastyczny” - K. Pławecka - wyróżnienie - op. M. Bartas
Powiatowy “Bezpiecznie bawimy się zimą” - J. Komraus, J. Kubeczko, A. Stachoń - wyróżnienie - op. D. Wawrzyczek; B. Stencel - wyróżnienie - op. M. Bałuch; P. Stencel - nagroda, K. Balcarek, H. Rozmus, M. Wrona - wyróżnienia - op. A. Gregorczyk , M. Grzechnik - nagroda, K. Copija, P. Kamińska J. Gawlik, M. Pyrtek - wyróżnienie - op. G. Nowak
Powiatowy “Bezpieczne ferie” - K. Łakota - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Kartka wielkanocna” - Z. Tomanek - II m. - op. M. Bartas
Powiatowy “Zajączek Wielkanocny” - K. Pławecka - I m. - op. M. Bartas, K. Wiera - III m. - op. A. Gregorczyk
Ogólnopolski “Ja jako sportowiec” - Z. Tomanek - wyróżnienie - op. M. Bartas
Wojewódzki “Ja i mój kolega/koleżanka z autyzmem” - M. Kokot - II m., Z. Tomanek, M. Ciesielska, R. Duda - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Chcę być jak nasz Tata w Niebie - czyli o miłosierdziu ze mną w roli głównej” - Z. Tomanek - I m., N. Pośpiech - II m., M. Ciesielska - III m., M. Masny - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski “Człowiek w ruchu” - W. Kocek - III m., K. Łakota, O. Wybrańczyk - wyróżnienie - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Mój wymarzony samolot” - M. Kokot - nagroda - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Siatkówka - sport, co łączy, a nie dzieli!” - M. Ciesielska - III m. - op. M. Bartas
Ogólnopolski “Dzieła Miłości” - W. Kocek - II m. - op. M. Bartas
Ogólnopolski „Kocham Polskę - my Polacy” - K. Szaniewski - nagroda - op. M. Bartas
Powiatowy “Pocztówka z mojej miejscowości” - M. Masny - II m., M. Ciesielska - III m. - op. M. Bartas
Powiatowy „Fantastyczny świat moich snów” - K. Łakota – nagroda - op. M. Bartas
Powiatowy „W różanym ogrodzie” - N. Pośpiech - wyróżnienie - op. M. Bartas

KONKURSY MUZYCZNE
Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - M. Masny i W. Kocek - I m., zespół “Tęczowi” - wyróżnienie - op. M. Bartas
Udział “Gryfnych bajtli” w eliminacjach, zakwalifikowanie się i udział w finale “Śląskiego śpiewania” w Koszęcinie - laureat - op. K. Janik
Udział “Gryfnych bajtli” w Turnieju Zespołów Regionalnych - op. K. Janik
Udział “Gryfnych bajtli“ w przeglądzie “Mały Brzym” w Pszczynie - op. K. Janik, M. Bartas
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej - Z. Piech, P. Pudełko - I m., M. Masny, O. Piech, W. Kocek - II m. - op. J. Pławecka, M. Bartas, P. Kamińska - I m. - op. G. Nowak

KONKURSY SPORTOWE
Gminne zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chłopcy kl. II - I m. - op. A. Gregorczyk
Gminne zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - dziewczęta kl. IV,V - III m.
Mistrzostwa Pszczyny w minipiłce ręcznej - dziewczęta kl. V,VI - IV m.
Powiatowe zawody piłki nożnej “Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - chłopcy kl. IV,V - IV m.
Powiatowe zawody w piłce nożnej halowej - chłopcy kl. V,VI - II m.
Rejonowe zawody w minikoszykówce - chłopcy kl. V,VI - II m.
Rejonowe zawody w minisiatkówce - chłopcy kl. VI - II m.
Półfinał wojewódzki w minipiłce ręcznej - chłopcy kl. V,VI - III m.
Rejonowe zawody w czwórboju la - chłopcy kl. VI - III m.
Pszczyński “Bieg W Parku” - T. Szafron - I m., S. Węglarz - III m. /kl. III/, J. Janosz - IV m., J. Cierpiał - V m., A. Wiera, P. Poterałowicz, K. Simka, M. Sornowski - VI m.
Miejski Finał Czwartków LA - kl. IV: A. Wiera, J. Jurczak - III m. w rzucie p. palantową, P. Poterałowicz - III m. w biegu 300 m, K. Sakrajecki - III m. w biegu 60 m; kl. V: K. Simka - I m. w biegu 60 m. i w rzucie p. palantową, P. Wiera - I m. w rzucie p. palantową; kl. VI: S. Kumor, K. Pyrtek - I m., F. Janosz - II m., A. Tomaszewska - III m. w rzucie p. palantową
Pszczyńska Spartakiada Młodzieży - K. Pyrtek - I m. w rzucie p. palantową, K. Simka - II m. w biegu na 60m
Ogólnopolski Finał Czwartków LA - K. Pyrtek - III m. w rzucie piłeczką palantową; udział: A. Wiera, J. Jurczak, P. Poterałowicz, K. Sakrajecki, K. Simka, P. Wiera, M. Żurawski, S. Kumor, A. Tomaszewska, F. Janosz. op. J. Piasek, M. Rom

INNE
Międzyszkolny Konkurs “Spotkania z Profilaktyką” - B. Poterałowicz, O. Flisiak, I. Flisiak - wyróżnienie zespołowo - op. K. Pławecka
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - C. Duda, K. Bałuch, K. Simka, K. Stencel - II m. drużynowo; K. Bałuch - III m. indywidualnie - op. J. Piasek

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW
Wojewódzki Konkurs “Edukacja regionalna w szkole” - III m. - op. D. Ryguła, B. Morkisz
Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny “Gromadzimy zapasy na zimę” - M. Kloc - I m., A. Wódka, N. Kopiecka, A. Korczyk - wyróżnienia - op. D. Ryguła; K. Chrobok - III m., M. Otręba - wyróżnienie - op. G. Janosz, N. Michalski - wyróżnienie - op. R. Witoszek; Z. Reder -wyróżnienie,
L. Krzemińska -wyróżnienie, M. Grzywacz -wyróżnienie, P. Wiera -wyróżnienie, A. Bryła -wyróżnienie -op. B. Morkisz
Przedszkolny konkurs plastyczny “Mój przyjaciel zwierzak” - M. Sakrajecka, K. Paszek, K. Chrobok, M. Szafron - I m., M. Sosna, P. Kowalski, L. Krzemińska, A. Przemyk - II m., T. Skrobol, A. Grzywacz, P. Morkisz, W. Przybyła - III m., M. Otręba, M. Olejarczyk, M. Furtok, H. Perczak, A. Dyduch, J. Odrobińska, L. Malejki, Z. Hofman, N. Witek, K. Grzechnik, P. Wiera, A. Bryła - wyróżnienia
Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków - V m. - op. D. Ryguła, B. Morkisz

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!