Rada Rodziców 2022/23

 2022/2023

 

PRZEWODNICZĄCA:
Renata Janosz
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ:
Aleksandra Opuchlik
SEKRETARZ:
Bogusława Kamińska
SKARBNIK:
Anna Witańska

KOMISJA REWIZYJNA W SKŁADZIE:
Przewodnicząca: Marcela Grzywacz
Członek: Monika Kloc
Członek: Renata Kocur

CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW:

Wioleta Dutkiewicz, Barbara Bomba, Dorota Janosz, Anna Pilar, Karina Grzechnik, 
Elżbieta Mazur, Sylwia Sakrajecka, Monika Pyrtek, Monika Witańska-Mazur, Alina Grzegorska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

CZŁONKOWIE RAD ODDZIAŁOWYCH RODZICÓW, tzw. trójek klasowych:

 Rada rodziców oddział Motylki:
Przewodnicząca: Wioleta Dutkiewicz
Członek: Karolina Stalmach
Członek: Aleksandra Ryś

Rada rodziców oddział Biedronki:
Przewodnicząca: Barbara Bomba
Członek: Barbara Paszek
Członek: Barbara Szafron

Rada rodziców oddział Pszczółki:
Przewodnicząca: Dorota Janosz
Członek: Dorota Chrobok
Członek: Agata Kóska

Rada klasowa kl. I a:
Przewodnicząca: Anna Pilar
Członek: Marcela Mamok
 Członek: Malwina Madeja

Rada klasowa kl. I b:
Przewodnicząca: Aleksandra Opuchlik
Członek: Tina Matuszkiewicz
Członek: Tomasz Opuchlik

Rada klasowa kl. II:
Przewodnicząca: Karina Grzechnik
Członek: Aleksandra Widłok
Członek: Martyna Bałuch

Rada klasowa kl. II b:
Przewodniczący: Monika Kloc
Członek: Magdalena Krzemińska
Członek: Agnieszka Krawiec

Rada klasowa kl. III a:
Przewodnicząca: Elżbieta Mazur
Członek: Joanna Wiera
Członek: Bożena Tomaszewska

Rada klasowa kl. III b:
Przewodnicząca: Monika Kloc
Członek: Magdalena Krzemińska
Członek: Agnieszka Krawiec

Rada klasowa kl. IV a:
Przewodnicząca: Sylwia Sakrajecka
Członek: Joanna Wróbel
Członek: Rafał Wódka

Rada klasowa kl. IV b:
Przewodnicząca: Monika Pyrtek
Członek: Aleksandra Latocha
Członek: Sylwia Pyrtek

Rada klasowa kl. V a:
Przewodnicząca: Monika Witańska-Mazur
Członek: Agnieszka Kania
Członek: Barbara Paszek

Rada klasowa kl. V b:
Przewodnicząca: Alina Grzegorska
Członek: Michalina Zimnol
Członek: Adrianna Żurawska

Rada klasowa kl. VI a:
Przewodnicząca: Marcela Grzywacz
Członek: Magdalena Kamińska
Członek: Dagmara Wiera

Rada klasowa kl. VI b:
Przewodnicząca: Bogusława Kamińska
Członek: Aleksandra Opuchlik
Członek: Anna Odrobińska

Rada klasowa kl. VIII a:
Przewodnicząca: Renata Kocur
Członek: Anna Witańska
Członek: Magdalena Demianiuk

Rada klasowa kl. VIII b:
Przewodnicząca: Renata Janosz
Członek: Alina Janosz
Członek: Marzena Śliwa

------------------------------------------------------------

KONTO RADY RODZICÓW

59 8448 0004 0038 0203 3000 0001

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!