Rada Rodziców 2023/24
2023/2024
PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW ZSP W STUDZIENICACH:
Anna Moroń
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ:
Dorota Janosz
SEKRETARZ:
Barbara Szafron
SKARBNIK
Aleksandra Opuchlik
KOMISJA REWIZYJNA W SKŁADZIE:
Przewodniczący: Bogusława Kamińska
Członek: Anna Setla
Członek: Marcela Grzywacz
CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW ZSP w STUDZIENICACH:
Bernadeta Kościelny, Grażyna Skrobol, Anna Pilar, Karina Grzechnik,
Joanna Wiera, Jolanta Nieć, Sylwia Sakrajecka, Monika Pyrtek, Magdalena Krzemińska
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZŁONKOWIE RAD ODDZIAŁOWYCH RODZICÓW, tzw. trójek klasowych:
Rada rodziców oddział Motylki:
• Przewodnicząca: Anna Moroń
• Członek: Katarzyna Szulim-Śmigielska
• Członek: Anna Wykręt
Rada rodziców oddział Biedronki:
• Przewodnicząca: Bernadeta Kościelny
• Członek: Aleksandra Ryś
• Członek: Damian Szczęsny
Rada rodziców oddział Pszczółki:
• Przewodnicząca: Grażyna Skrobol
• Członek: Barbara Bomba
• Członek: Maria Leki
Rada klasowa kl. I a:
• Przewodnicząca: Marcela Grzywacz
• Członek: Izabela Grzegorska-Węglarz
• Członek: Agnieszka Krawiec
Rada klasowa kl. I b:
• Przewodnicząca: Dorota Janosz
• Członek: Maria Utrata
• Członek: Gabriela Targiel
Rada klasowa kl. II a:
• Przewodnicząca: Anna Pilar
• Członek: Beata Kocek
• Członek: Katarzyna Maślach
Rada klasowa kl. II b:
• Przewodniczący: Aleksandra Opuchlik
• Członek: Tina Matuszkiewicz
• Członek: Gabriela Tomanek
Rada klasowa kl. III:
• Przewodnicząca: Karina Grzechnik
• Członek: Mirela Chudzińska
• Członek: Dorota Laby
Rada klasowa kl. IV a:
• Przewodnicząca: Joanna Wiera
• Członek: Bożena Tomaszewska
• Członek: Marzena Michniok
Rada klasowa kl. IV b:
• Przewodnicząca: Jolanta Nieć
• Członek: Grzegorz Dyjas
• Członek: Monika Lazarek
Rada klasowa kl. V a:
• Przewodnicząca: Sylwia Sakrajecka
• Członek: Joanna Wróbel
• Członek: Agnieszka Mazur
Rada klasowa kl. V b:
• Przewodnicząca: Monika Pyrtek
• Członek: Aleksandra Latocha
• Członek: Sylwia Pyrtek
Rada klasowa kl. VI a:
• Przewodnicząca: Barbara Szafron
• Członek: Izabela Tkaczyk
• Członek: Iwona Janosz
Rada klasowa kl. VI b:
• Przewodnicząca: Anna Setla
• Członek: Dagmara Wiera
• Członek: Michalina Zimnol
Rada klasowa kl. VII a:
• Przewodnicząca: Magdalena Krzemińska
• Członek: Marcela Grzywacz
• Członek: Damian Romanko
Rada klasowa kl. VII b:
• Przewodnicząca: Bogusława Kamińska
• Członek: Anna Odrobińska
• Członek: Grażyna Leśniewska
------------------------------------------------------------
KONTO RADY RODZICÓW
59 8448 0004 0038 0203 3000 0001