SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY KLAS 4-6

W pierwszy poniedziałek nowego roku kalendarzowego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w balu karnawałowym, który jak co roku, dzięki uprzejmości prezesa OSP w Studzienicach zorganizowano w sali tutejszej strażnicy.

W trakcie balu, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem P. Z.Świergolik prowadzili konkurencje, które były jednymi z elementów międzyklasowej rywalizacji o zwycięską klasę balu'2015. Przeprowadzona była również loteria fantowa, za którą nasi uczniowie bardzo dziękują Radzie Rodziców.

Każda z klas miała za zadanie przygotować charakterystyczny element stroju i zaprezentować się, za co też otrzymała punkty od jurorów.

Dla zdobycia podium, znaczenie miał również przygotowany przez każdą z klas układ taneczny. Ostatecznie I miejsce - 27pkt zajęła klasa IV, zaś kl.V i VI zajęły ex aequo II miejsce z ilością po 23 pkt.

 A na poniższych fotkach cała nasze energia taneczna:

Nasi rodzice zadbali również o nasze żołądki i dostaliśmy pyszny cieplutki posiłek:

A za wspaniałą zabawę gorąco dziękujemy zespołowi Pana Leszka Pudełki, który niestrudzenie przez cały dzień grał i śpiewał dla naszych uczniów, by ten przemiły dzien mógł na długo pozostać w ich pamięci.

Relacje z balu: HK

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!