"Jak z języczkiem radzić sobie, ten wierszyk nam podpowie"

W roku szkolnym 2015/2016 w przedszkolu realizowano projekt edukacyjny "Jak z języczkiem radzić sobie, ten wierszyk nam podpowie". Celem projektu było zapoznanie dzieci z różnymi utworami polskich autorów oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych. Projekt realizowano w grupie "Pszczółek" wśród dzieci, które uczęszczały na zajęcia popołudniowe. Podczas spotkań przedszkolaki wykonywały ćwiczenia logopedyczne i rozwijały aktywności: muzyczną, plastyczną i ruchową. Podsumowaniem projektu był konkurs recytatorski. Dzieci przygotowały się wspaniale, zostały nagrodzone gromkimi brawami i pamiątkowymi dyplomami. Na zakończenie wręczono wszystkim uczestnikom konkursu nagrody.

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!