XV Pszczyński Bieg "W Parku"

W sobotę 29 kwietnia wzięliśmy udział w XV Pszczyńskim Biegu „W Parku”. Mimo pochmurnej i chłodnej pogody, naszą szkołę reprezentowało 25 uczestników z klas II – VI. Najliczniejszą grupą była reprezentacja klasy IV i V. Trasa przebiegała alejkami parku pszczyńskiego ze startem i metą w okolicach alei głównej i Muzeum Zamkowego.
Pierwszym 20 biegaczomw w każdej kategorii biegowej wręczono pamiątkowe koszulki, pierwszym 6 zawodniczkom i zawodnikom - nagrody i upominki, a pierwszej "trójce" medale.
Najmłodszą grupą wiekową był rocznik klas III /2007/ i młodsi i w tej kategorii uczniowie klasy III zajęli dekorowane miejsca: Natalka Stobik i Tomek Sałaj IV miejsce, Michał Oparowski VI m.; w biegu klas IV Tymek Szafron zajął I miejsce, Julka Gawlik III m., Sebastian Węglarz IV m., Antek Janosz V m. i  Paweł Olejarczyk VI m.; w biegu klas V Paweł Poterałowicz zajął V m.; w kategorii klas VI Kuba Janosz zajął I miejsce, a Wiktoria Leki miejsce VI.

Wszystkim amatorom biegania gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.