Nagrody i upominki zostały rozdane!

Każdego roku w czerwcu, przed zakończeniem roku szkolnego, organizowane jest spotkanie wszystkich uczniów, podczas którego zostają licznie nagradzani za różnorodne zaangażowanie w życie szkoły. Uczniowie otrzymują upominki m.in. za zajęte miejsca w wielu konkursach i zawodach, za udział w czwartkach la, za pracę w sklepiku i samorządzie szkolnym oraz za największą całoroczną aktywność w akcjach ekologicznych czy charytatywnych. Większość nagrodzonych uczniów w poniższej fotogalerii!
Podczas spotkania był też moment, gdy uczniowie klas pierwszych wręczyli uczniom klasy VII i VIII własnoręcznie zrobione medale, w podziękowaniu za opiekę w ramach projektu „Nową drogą pójdziemy odważnie! Pomoże nam w tym starsza koleżanka i starszy kolega”. 

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy włączają się jak tylko potrafią w życie klasy i szkoły, godnie reprezentują szkołę na konkursach czy zawodach oraz włączają się w pomoc potrzebującym i pomoc środowisku przez udział w prowadzonych zbiórkach. Wszystkich, którym w tym roku się nie udało, zachęcamy do aktywności na miarę swoich możliwości w przyszłym roku szkolnym.

[HK]

Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!