Aktualności rok szkolny 2019/2020

Z pomocą dla powstańców przychodzi 6a

Z pomocą dla powstańców przychodzi 6a

Utworzono: czwartek, 26 września 2019
To był pociąg do zagadek… 24 września klasa VIa odwiedziła Muzeum Śląskie. Wszystko w tym dniu było wyjątkowe od transportu /pociąg/ po panoramę Katowic oglądaną z wysokości wieży szybu Warszawa II Najbardziej emocjonujące okazały się chwile w pokoju zagadek "Skrytka powstańców.
Dzień Przedszkolaka i Święto Pieczonego Ziemniaka

Dzień Przedszkolaka i Święto Pieczonego Ziemniaka

Utworzono: środa, 25 września 2019
Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka i Święto Pieczonego Ziemniaka na ognisku u Państwa Szafronów. Pierwszą część naszego spotkania rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki "Dobrze być przedszkolakiem", następnie każda grupa wykonała swój plakat i zaśpiewała swoją piosenkę.
Spotkania adaptacyjne

Spotkania adaptacyjne

Utworzono: wtorek, 24 września 2019
Jak co roku w czerwcu i sierpniu w naszym przedszkolu odbyły się spotkania adaptacyjne nowych przedszkolaków. Były one poprzedzone warsztatami dla rodziców, na których omówiono sposoby ułatwiające wejście dzieci w nową rolę przedszkolaka.
Trwa tydzień z akcją "Kredkobranie"

Trwa tydzień z akcją "Kredkobranie"

Utworzono: poniedziałek, 23 września 2019
Drodzy Rodzice oraz Uczniowie, włączmy się w akcję "Kredkobranie"! Wspieramy dzieci mieszkające na terenie dawnych Kresów, które potrzebują naszej pomocy w postaci przyborów szkolnych, materiałów papierniczych i plastycznych.
Szósta b w Muzeum Śląskim

Szósta b w Muzeum Śląskim

Utworzono: środa, 18 września 2019
Kolejną klasą, która odwiedziła Muzeum Śląskie, była 6b. Szóstoklasistom również dopisała pogoda i humory. Chociaż na wieży widokowej bardzo wiało, nie zabrakło chętnych do obejrzenia panoramy Katowic. Zagadki ze "Skrytki powstańców" wszystkich bardzo zaciekawiły i pobudziły do myślenia i współpracy.
Zakropkowany poniedziałek

Zakropkowany poniedziałek

Utworzono: poniedziałek, 16 września 2019
W Studzienicach na Dzień Kropki była: kropkowa gra w skojarzenia i przysłowia, zabawę ruchową z TopATop, kropkowa ścieżka sensoryczna, sensoryczne kropki dotykowe. Poza tym z kropek powstawały kolorowe buźki i obrazki. Każdy pochwalił się swoją SUPERMOCĄ.
Powstańczy Escape Room

Powstańczy Escape Room

Utworzono: środa, 11 września 2019
10 września klasa ósma zwiedziła Muzeum Śląskie w Katowicach w ramach edukacji regionalnej i zajęć upamiętniających stulecie powstań śląskich (1919, 1920, 1921). Uczniowie zobaczyli wystawy stałe czyli: Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku, Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni wieków, Galeria śląskiej sztuki sakralnej, Galeria plastyki nieprofesjonalnej,...
Wyjątkowa płyta "Wam powstańcy - gizdy z Pszczyny"

Wyjątkowa płyta "Wam powstańcy - gizdy z Pszczyny"

Utworzono: poniedziałek, 09 września 2019
"Wam Powstańcy - gizdy z Pszczyny" - taki tytuł nosi wyjątkowy album muzyczny, którego premiera odbyła się na pszczyńskim rynku. Wydawcą płyty, która ukazała się z okazji 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego, jest Pszczyńskie Centrum Kultury.
Udział w akcji Narodowe Czytanie 2019

Udział w akcji Narodowe Czytanie 2019

Utworzono: piątek, 06 września 2019
6 września uczniowie klas piątych oraz szóstych zebrali się w sali gimnastycznej, by wspólnie wysłuchać noweli Marii Konopnickiej pt. Dym. Tym samym nasza szkoła przyłączyła się do tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.
Zebranie rodziców dzieci szkolnych

Zebranie rodziców dzieci szkolnych

Utworzono: wtorek, 03 września 2019
Dyrekcja ZSP w Studzienicach informuje, że we wtorek 10 września 2019r. odbędzie się zebranie rodziców dzieci szkolnych. Początek zebrania o godz. 17:00. Zebranie odbędzie się w sali gimnastycznej (część ogólna z dyrekcją) i w klasach (z wychowawczyniami poszczególnych klas). Zapraszamy!
Współpracujemy
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!